reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ewwe mnie nic nie boli raczej. Szczerze mówiąc to najbardziej nieprzyjemne są dla mnie wieczorne gazy, jak to się wszystko przemieszcza to potrafi mnie nieźle kłuć. I czasem zakłuje jak mocniej kichnę. Także nie powinnaś się martwić, tak myślę :happy:

Co do tego patrzenia w monitor. To nie tak, że zabroniła, ale leżanka jest praktycznie pod monitorem w taki sposób, że się po prostu nic nie widzi. Ona tam sobie popatrzyła, porobiła fotki i tyle z tej imprezy miałam ;-) Może przez brzuch sobie popatrzę, albo pójdę na jakieś 3d, ale to jak dzidziuś większy będzie :happy:
 
reklama
odstawić mięcho w ciąży :szok: a co zrobić gdy dzieć marzy o mięsie? :-D mięsożerce mam małego ;-) bo obiady mięsne to jak najbardziej na tak ;-) a obiady bezmięsne ... ble :eek: ;-)
szpinaczku, zjadłabym szpinaczku ... ale najmłodsze dziecie nie przyjmuje jeszcze :wściekła/y:


EWWE czasem coś zaboli ;-) raz mocniej, raz słabiej ;-) zbytnio nie zwracam na to uwagi ;-)
 
dzięki:) mnie martwi wlasnie totalny brak odczuc ze strony brzucha, ale pociesza mnie wlasnie fakt ze mi non stop niedobrze, choc nienawidzę tego.No nic, muszę się uspokoić i uzbroić w cierpliwość. W końcu do tej pory maluszek ładnie rósł, pęcherzyk też więc pewnie nie powinnam mieć powodów do obaw.

Co do unikania mięsa w ciąży to ja nawet nie muszę, mój żołądek je wyleiminował z diety samoistnie. Praktycznie jak wszystko:/ ... niestety;(

Zosiasamosia ja mam z tymi gazami i jelitami indentycznie. Tak mnie bolą wieczorem, do tego żoładek jeszcze i non stop mi się odbija:)
 
Ostatnia edycja:
Ewwe - ja mam czasami wieczorem takie ciągnące chwilowe bóle brzucha i faktycznie nasilają się przy dłuższym siedzeniu. Spokojnie nie denerwuj się, na pewno Twoje bóle nie są groźne.:-) Buziaki.:-)

Aśku - ja kocham szpinak,:-) ale tak samo mi jakoś nie wchodzi, dzisiaj będzie kolejna próba.;-)

Teraz idę sprzątać, ale w przerwach będę zaglądać. :-p

Wczoraj w Tesco była degustacja kiełbasek z grilla:-) i z maluszkiem byliśmy fantastycznymi degustatorami. ;-)
 
ewwe mnie to co jakis czas albo cos zaboli, albo pociagnie, od wczoraj pobolewa mnie troche jajnik, czasem brzuch ciagnie.

Ale u mnie najgorsze sa hemoroidy. Teraz bede miala chyba hard core.

Ja na porodowce bylam jakies 3 godzinki. Mam nadzieje, ze teraz pojdzie jeszcze szybciej:-)
 
na izbie przyjęć byłam o 3, Mrówek narodzony o 4:45 ;-)
ja dla odmiany boję się, że teraz będzie dłużej i gorzej :eek:
 
reklama
Do góry