reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

No nie wiem czy koncerny, skoro dzięki temu nie chorujemy już na polio np...

Diabliczka - gratuluję! Cholerka, się namęczyła dziewczyna i w koncu CC, ale najważniejsze że wszystko jest ok! :)

No i co, termin na niedziele mam, jeszcze chwila i sie przeterminuje... teraz sie za wypieki zabieram bo musze zuzyc dzem rabarbarowy, ktory zrobilam juz przedwczoraj a nie mialam wczoraj kompletnie sily na to ;/. Dopiero zobaczylam ze juz w sumie pozno jest, ale troche spalam w ciagu dnia, wiec mysle ze za wczesnie tez spac nie pojde :). A dzis razem z teraz juz trzeci skurcz w ciagu dnia, wiec chyba idzie baaaardzo powoli ale do przodu (no w takim tempie to urodze za rok) :p. O, jak piszę kolejny hehe :D. Dla mnie to nowość, nie miałam wcześniej żadnych skurczy właściwie :D. Z tego co widzę to naprawdę dużo cesarek lub przyspieszeń porodów na forum statystycznie :(. Nie powinno tak być...

iza_marta
- nie deneeerwuj sie! Na kiedy masz termin bo zapomnialam...

anitajas - do szpita mozesz jechac, chociaz ja bym tam poczekala ten tydzien, ale nie daj sobie wywolac za wczesnie porodu, chyba ze beda wskazania medyczne. Zalecam Wam dziewczyny branie spraw w swoje ręce, bo naprawde stosunkowo za duzo jest tych zabiegow na rodzacych w naszym kraju.
 
reklama
Tez walcze z ta zoltaczka tyle ze karmie caly czas piersia i mam nadzieje ze niedlugo to juz sie skaczy z ta zoltaczku.
I z tym karmieniem piersi niewiem ile jeszcze dam rady, piersi bola mimo kapturka


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

niby żółtaczka przechodzi gdzieś koło 10 dnia, ale przy karmieniu tylko piersią to może być dłużej :-( mi dużo dało odciąganie laktatorem, wbrew pozorom, jak młody teraz ciągnie to nic nie boli - z faktu, że nie przystawiam za każdym razem to trochę się zregenerowały, no i jakoś tak zahartowały :-)
 
Eh, dlaczego to karmienie piersią jest takie ciężkie... z tego co widzę trudno jest uniknąć tych początków z poranionymi sutkami, nie dziwię się babki że rezygnujecie!
 
niby żółtaczka przechodzi gdzieś koło 10 dnia, ale przy karmieniu tylko piersią to może być dłużej :-( mi dużo dało odciąganie laktatorem, wbrew pozorom, jak młody teraz ciągnie to nic nie boli - z faktu, że nie przystawiam za każdym razem to trochę się zregenerowały, no i jakoś tak zahartowały :-)

Ja i odciagam laktatotem i karmie piersia ale mam bardzo wrazliwe sutki bo normalnie nie w ciazy lekki dotyk juz mnie boli a teraz to juz szkoda muwic ale te kapturki triche ratuja sprawe :) :)
I szczerze muwiac gdzies tam przeleciala mysl ze moze lepiej bede odciagac i dawac z butelki ah juz sama niewiem :( :( tak mi zalezalo na tym karmieniu piersia ....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
pampuszek no nie usmiecha mi się rodzic za wczesnie. Niech se siedzi w brzusiu tyle ile może :) Szczerze to taaaaaak mi sie nie chce zrywac rano. Pani przez fon mi powiedziała, że jak będą warunki to będziemy rodzić. Ale ja wolę poczekać tydzień.
 
anitajas - nie wiem jaki cukrzyca ma wpływ na dziecko, wiec moze nie powinnam sie wypowiadac, ale nie daj sie wywolac wczesniej :D. Nigdy też nei wiadomo czy ten 38 tydzien, to nie jest np. 37 ;)
 
pampuszek tydzien temu u gina na wizycie bylo wszystko ok. Tydzien temu robilam dwa Usg ktore również pokazaly że z Mlodym ok. Dlatego nie chce mi się jutro tam jechac zwlaszcza ze we wtorek mam umowione ktg i zwlaszcza że gin tez na skierowaniu napisal o wczesniejsze hospitalizacji tj. od 39 tc.
Muszę sie z tym przespać ;)
 
Ostatnia edycja:
A ja wlasnie zakonczylam impreze :). Byly u mnie kolezanki ze studiow, dostalam prezenty. Maz nam domowe frytki zrobil i jeszcze brat mojej przyjaciolki nas odwiedzil. Posmialismy sie i zaraz musze zmykac do spania, bo jutro na pierwsze ktg ide. Nie chce mi sie myc i w pizame ubierac :p.
 
A ja zjadłam wlaśnie moje bułeczki słodkie z dżemikiem rabarbarkowym w środku, wyszły super :D. Do tego szklaneczka mleczka pasuje jak nic!

anitajas - ja bym się bała po prostu że będą chcieli Ci "robic" porod... A poza tym w szpitalu jest nudno hehe :p. Wiadomo że to i tak Twoja decyzja, i nie możesz się kimś innym sugerować, bo nigdy nie wiadomo tak naprawdę... ale skoro masz we wtorek wizytę, to chyba da radę ;). I jak z dzieciem spoko wszystko... Daj znać jak zdecydowałaś! :)

iza_marta
- dopiero teraz KTG robisz ?:p No i spoko że imprezka, a umyć się możesz rano :p. Ja chyba jeszcze chwilę posiedzę aż mi się jedzenie przetrawi :p.
 
reklama
Do góry