reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U mnie 17+2, maleństwo coraz bardziej ruchliwe 🥰 Ostatnie 2 tygodnie byłam na zwolnieniu z powodu bólu podbrzusza, teraz jest już dużo lepiej, chociaż jeszcze czasem pobolewa.. Od jutra wracam do pracy i będę pracować tak ze 2-3 dni w tygodniu po 4 godziny. Nie powiem, żeby jakoś chciało mi się wracać, dobrze mi w domu..
 
reklama
A u mnie dziś taka sytuacja...z Młodym od tamtego roku przygotowujemy pierniki w podzięce dla Mikołaja [emoji318][emoji318][emoji318][emoji268][emoji268][emoji268]
IMG_20191203_204303.jpeg
IMG_20191203_195600.jpeg
IMG_20191203_173527.jpeg
IMG_20191203_182452.jpeg
 
A u mnie dziś taka sytuacja...z Młodym od tamtego roku przygotowujemy pierniki w podzięce dla Mikołaja [emoji318][emoji318][emoji318][emoji268][emoji268][emoji268]
Piękne pierniczki 😊

Co do ruchów naszych dzieciaczków w brzuszkach. Ja od tygodnia, może 1,5 coś czuję, ale bardziej takie bulgotanie w brzuchu. Nie mam doświadczenia wtym temacie, więc nie wiem czy to już te wyczekiwane ruchy czy dają o sobie znać moje jelita 😂
 
Właśnie mnie też to zastanawia jestem w 15 tygodniu i wczoraj leżąc na boku poczułam takie smyranie poniżej pępka i trwało ok 1 min lub trochę dłużej i drugi raz też tak się zdążyło do południa. Czyżby to fasolka dała się odczuć już?
 
Dzień dobry, jadę właśnie do pracy. Już taki dzień świstaka mam w tym tygodniu że ręce opadają... ale niedługo święta i 16 dni urlopu! Kumulacja, to więcej niż brałam w wakacje
 
Cześć chciałam się przywitać, następna majówka się melduje. Co prawda termin mam na koniec maja ,na początku był 30.05, 27.05 po prenatalnych , a czy się załapię na maj to się okaże ;)
Mam jednego syna 8 letniego a po wczorajszym usg wychodzi, że będzie drugi chłopak. Samych chłopów będę mieć w domu wliczając psa 🙂🙂
Jestem trochę panikarą i dlatego dopiero teraz się melduję ;) Brzuszek zaczął rosnąć , coś tam zaczynam czuć jakby ruchy chociaż wczoraj lekarz mówił , ze to pewnie za wcześnie. Ale ja mam wrażenie że to jest to .
Miłego dnia dziewczyny 😉😳
 
reklama
Do góry