reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Juz jestem taki:)
 

Załączniki

  • received_783320708746362.jpeg
    received_783320708746362.jpeg
    211,8 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Nie miej wyrzutow sumienia. Na różnych etapach życia towarzyszą nam różne emocje i do każdej z nich mamy prawo.

Ja mialam niezbyt dobre usg prenatalne tydzień temu i z ogromnym stresem czekam na wyniki pappa. Mam przeczucie, że wyjdą nieciekawe i na bank nie powstrzymam się przed Nifty Pro. Cena owszem, koszmarna... Ale sama pappa mi nie wystarczy, a chciałabym w miarę możliwości nie decydować się na amniopunkcję.
A jakie wyniki z USG mialas?
 
A jakie wyniki z USG mialas?

Przeziernosc karkowa w normie, ale pojawiła się zwrotna 'fala A' w przewodzie żylnym, a kość nosowa CHYBA jest (dziecko sie bardzo ruszalo i utrudnione było uwidocznienie tej kosci, więc i tu nie mamy pewności.)

Czyli mamy przynajmniej jeden marker gemetyczny, który jest nie jest poprawny.
 
Przeziernosc karkowa w normie, ale pojawiła się zwrotna 'fala A' w przewodzie żylnym, a kość nosowa CHYBA jest (dziecko sie bardzo ruszalo i utrudnione było uwidocznienie tej kosci, więc i tu nie mamy pewności.)

Czyli mamy przynajmniej jeden marker gemetyczny, który jest nie jest poprawny.
To trzymam kciuki za was ✊✊✊
 
Przeziernosc karkowa w normie, ale pojawiła się zwrotna 'fala A' w przewodzie żylnym, a kość nosowa CHYBA jest (dziecko sie bardzo ruszalo i utrudnione było uwidocznienie tej kosci, więc i tu nie mamy pewności.)

Czyli mamy przynajmniej jeden marker gemetyczny, który jest nie jest poprawny.
Trzymam kciuki Będzie dobrze zobaczysz
 
Fatalnie, drugi dzień strasznie boli mnie głowa i nic nie pomaga 🤷🏽‍♀️
Mam to samo :( na razie położyłam dzieci i wzięłam Apap bo jest trochę ciszy ale nie wiem na jak długo starczy :( już na wymioty mi się zbierało od tej migreny :( a w pracy mam zapiernicz jeszcze półtora tygodnia... I pisać mi się nie chce przez to.
 
I twoje dziecko jest ponad 8 godzin w przedszkolu?

Ja pracuje na 3/4 etatu. 6.5 godziny z przerwą. Przed praca odwoze młodego, od razu w drodze po pracy odbieram. Jest trochę ponad 7 godzin tam. I mimo że przedszkole jest duże: Ponad setka dzieci to moj syn jest jednym z pierwszych (albo nawet pierwszym dzieckiem) rano, i jednym z ostatnich. Zastanawialam się co ci wszyscy rodzice robią w zyciu że ich dzieci są tak krótko w przedszkolu...
Moje w przedszkolu były po 9h, taką mamy pracę :/ dlatego wybraliśmy prywatne, dłużej czynne z dużą ilością zajęć dodatkowych. Dzieci mało, dobrze zaopiekowanie, jak odbierałam to wszystko wiedziałam, co zjadły, czemu nie zjadły, kto się z kim pokłócił itd. Takie niestety są realia, teraz mam starszaka w szkole państwowej odbieram jako jednego z ostatnich o 17:30 i też się zastanawiam co ci rodzice robią że dzieci wcześniej odbierają? ;)
 
reklama
Dzień dobry. Młodsza wyprawiona do przedszkola, zaraz trzeba starsza budzić na antybiotyk. Zjemy śniadanko i pewnie pójdę drzemac, szczególnie że mąż mi po nocce będzie chrapal [emoji23][emoji23] naczyń kupa, prania też, a ja pójdę spać [emoji14] miłego dnia :)
 
Do góry