reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzień dobry dziewczyny! [emoji2]
Dziękuje wszystkim, które miały mnie w myślach przez wczorajszy wieczór i martwiły się o malucha. [emoji8][emoji8][emoji8] Naprawdę nie sposób Was wszystkich wymienić. Dziękuje!
Wizyta jak pisałam bardzo udana. Przepuklina się wchłoneła, nie było już po niej śladu, ale lekarz będzie jeszcze kontrolował na kolejnym usg. Najważniejsze dziecko jest zdrowe.
Tak szczerze niewiele pamiętam z tych nerwów, bo jak tylko usłyszałam że przepuklina zniknęła to normalnie odleciałam.
Poprosiłam lekarza, żeby nie podawał płci dziecka. Tylko żeby napisał na kartce i zawinął tak, żeby nie było widać. Lekarz się śmiał, że nie wytrzymam i w drodzę podejrzę. Ale dałam radę i nie podglądałam, w domu otworzyliśmy karteczkę razem z mężem. W zdjęciach wstawiam tą karteczkę oraz zdjęcia z usg. Niestety nie dostałam zdjęcia 2d z zaznaczoną długością malucha, jedynie 3d. Z tego co pamiętam to lekarz mówił, że długość dziecka odpowiada 15 tyg., a wczoraj według om zaczęłam 16 tydzień. [emoji6]Zobacz załącznik 1042359Zobacz załącznik 1042362

Gratuluje z całego serca [emoji173]️!
 
reklama
Pięknie, z ta karteczka to super niespodzianka. Ja wczoraj widziałam jak byk siusiaka na usg wiec o niespodziance nie było mowy :D tez marzyłam o córeczce a tu 3 facet w rodzinie i piłka nożna :|
Mąż musiał w domu z Kośką zostać, a ja chciałam żebyśmy razem się dowiedzieli. [emoji1] a strasznie się cieszę, że to druga córka [emoji2] jakoś nie umiem sobie wyobrazić siebie jako mamy chłopca [emoji23]
Gratulacje !!! Jak ja marze o córce
wspaniałe wieści :)
No to mnie wzruszyłas [emoji173]️
Cudownie! Aż mi się oczy zaszkliły :)
Dziękuje dziewczyny za troskę [emoji173]

@AtomicTOY teraz możesz być juz spokojna. Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę. Dziwne , bo jesteśmy sobie zupelnie obce a jednak człowiek gdzieś to wszystko przeżywa.
Ogromnie się cieszę.
Żałuje tylko Twoich stresów No ale to było ciężkie do uniknięcia.
Teraz już postaram się uspokoić z tymi zmartwieniami. Chociaż mam wrażenie, że mimo kilku gorszych dni i tak całkiem nieźle przeżyłam ten miesiąc. [emoji5]
Mam nadzieję, że Ty również już jesteś spokojniejsza. Zobacz już prawie 2 trymestr u Ciebie, mam wrażenie, że najgorszy okres za Tobą.

A tu na forum człowiek dostaję tyle wsparcia i troski, że naprawdę niejednokrotnie internetowe koleżanki mogłyby zawstydzić realnych znajomych, którym nie raz brakuję ludzkich odruchów i życzliwości.
 
Ostatnia edycja:
@AtomicTOY teraz możesz być juz spokojna. Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę. Dziwne , bo jesteśmy sobie zupelnie obce a jednak człowiek gdzieś to wszystko przeżywa.
Ogromnie się cieszę.
Żałuje tylko Twoich stresów No ale to było ciężkie do uniknięcia.
Mi wczoraj taki banan na ryjcu wyskoczył, jak przeczytalam wiadomość AtomicTOY, że aż mąż zapytał co się stało :) opowiedziałam w skrócie i mnie zirytował, bo stwierdził "babo uspokoj się, to tylko forum"
Fuknęłam mu tylko, że "od dawna to nie jest już "tylko forum" "
 
Mąż musiał w domu z Kośką zostać, a ja chciałam żebyśmy razem się dowiedzieli. [emoji1] a strasznie się cieszę, że to druga córka [emoji2] jakoś nie umiem sobie wyobrazić siebie jako mamy chłopca [emoji23]



Dziękuje dziewczyny za troskę [emoji173]


Teraz już postaram się uspokoić z tymi zmartwieniami. Chociaż mam wrażenie, że mimo kilku gorszych dni i tak całkiem nieźle przeżyłam ten miesiąc. [emoji5]
Mam nadzieję, że Ty również już jesteś spokojniejsza. Zobacz już prawie 2 trymestr u Ciebie, mam wrażenie, że najgorszy okres za Tobą.

A tu na forum człowiek dostaję tyle wsparcia i troski, że naprawdę niejednokrotnie internetowe koleżanki mogłyby zawstydzić realnych znajomych, którym nie raz brakuję ludzkich odruchów i życzliwości.

Słońce. Ja będę spokojna jak dożyje 13.11 bo wtedy będę miała usg (ostatnie miałam w 9+5).
Ale podobno po 8 tc już się robi bezpieczniej. TaK czytałam i słyszałam :)
 
Mi wczoraj taki banan na ryjcu wyskoczył, jak przeczytalam wiadomość AtomicTOY, że aż mąż zapytał co się stało :) opowiedziałam w skrócie i mnie zirytował, bo stwierdził "babo uspokoj się, to tylko forum"
Fuknęłam mu tylko, że "od dawna to nie jest już "tylko forum" "

O miałam ostatnio podobną sytuację z partnerem. On oglądał film, a ja siedziałam obok niego i czytałam wczuta forum, to też usłyszałam, że znowu czytam te majóweczki, że mam się uspokoić i czego znowu się tam dowiedziałam! Normalnie aż mną zatrząsnęło! Ale cóż...faceci dużo rzeczy nie rozumieją :-D
 
Mi wczoraj taki banan na ryjcu wyskoczył, jak przeczytalam wiadomość AtomicTOY, że aż mąż zapytał co się stało :) opowiedziałam w skrócie i mnie zirytował, bo stwierdził "babo uspokoj się, to tylko forum"
Fuknęłam mu tylko, że "od dawna to nie jest już "tylko forum" "

Mój mąż tez nie kuma tego :)))))
 
O miałam ostatnio podobną sytuację z partnerem. On oglądał film, a ja siedziałam obok niego i czytałam wczuta forum, to też usłyszałam, że znowu czytam te majóweczki, że mam się uspokoić i czego znowu się tam dowiedziałam! Normalnie aż mną zatrząsnęło! Ale cóż...faceci dużo rzeczy nie rozumieją :-D

Mam to samo w domu [emoji23]
 
Mi wczoraj taki banan na ryjcu wyskoczył, jak przeczytalam wiadomość AtomicTOY, że aż mąż zapytał co się stało :) opowiedziałam w skrócie i mnie zirytował, bo stwierdził "babo uspokoj się, to tylko forum"
Fuknęłam mu tylko, że "od dawna to nie jest już "tylko forum" "
Co zrobisz, tacy są faceci [emoji23] Mój też niekumaty, mówi, że świata nie widzę poza forum to mu tłumaczę, że musze systematycznie czytać, żeby być na bieżąco, bo dziewczyny tak szybko gonią z postami, ze pół dnia nieobecności i trzeba godzine nadrabiać. [emoji2] To tylko pokiwał głową z politowaniem.
Słońce. Ja będę spokojna jak dożyje 13.11 bo wtedy będę miała usg (ostatnie miałam w 9+5).
Ale podobno po 8 tc już się robi bezpieczniej. TaK czytałam i słyszałam :)
To teraz czekam z Toba do 13 [emoji8] ale wierzę, że będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry