reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja przy wzroście 167 juz latami utrzymuje wagę 52-53kg.
Kiedyś w szkole średniej ubzduralam sobie ze jestem gruba[emoji2356] i schudłam do 47kg. Wszyscy mi mówili ze wygladam jak szkielet a ja myślałam że mi zazdroszcza [emoji2356] no ale z czasem sie opamietalam
To ja cale Zycie do ciąży mialam 54 przy 170 i bardzo źle się z tym czułam oj bardzo, jak się kładlam na plaży to majtki mi od Kości biodrowych odstawały i bardzo się tego wstydzilam, jeszcze mam taką drobną kostkę, waskie biodra , jak przybieralam w ciąży to 58 waga byla moja idealna świetnie się w niej czułam, po ciąży zeszlam do tej wagi Ale na krotko, bo waga jednak skoczyla i tak 60-62 się utrzymuje nieważne ile zjem, ale jak przychodzą wakacje i wyjazd to wystarczy miesiąc niejedzenia słodyczy krótki tening z mel B i znow 58 mam . Jedyny moj mankament z którym mi ciężko to brzuch juz nigdy nie będzie taki ładny jak przed :( ale dzieciaczki wynagradzaja i nie mam jakiejs szajby na punkcie idealnej sylwetki jak to jest teraz modne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zazdroszczę Wam wzrostu :D
Ja całe życie najwyższa wśród znajomych :) 177cm. Z waga nigdy nie miałam problemu, chyba że z lekka niedowagą. Mam mega szybką przemianę materii.
Jedna i druga ciąże zaczynałam od 60kg przybieralam 15/16 kg ale wszystko zbieralo się w brzuchu, tyłku i piersiach. Strasznie dobrze się czułam w swoim ciążowym ciele w poprzedniej ciąży :)
Później niestety miałam trochę problemów osobistych i spadlam z waga do 56kg wrry udało się wrócić do normalnego wyglądu. I tak też obecną ciąże zaczęłam z waga 69,5..
Jestem ciekawa ile przybiore :)
 
Zazdroszczę Wam wzrostu :D
Ja całe życie najwyższa wśród znajomych :) 177cm. Z waga nigdy nie miałam problemu, chyba że z lekka niedowagą. Mam mega szybką przemianę materii.
Jedna i druga ciąże zaczynałam od 60kg przybieralam 15/16 kg ale wszystko zbieralo się w brzuchu, tyłku i piersiach. Strasznie dobrze się czułam w swoim ciążowym ciele w poprzedniej ciąży :)
Później niestety miałam trochę problemów osobistych i spadlam z waga do 56kg wrry udało się wrócić do normalnego wyglądu. I tak też obecną ciąże zaczęłam z waga 69,5..
Jestem ciekawa ile przybiore :)

To ja zawsze chciałam być wysoka !!!!
 
Dziewczyny, lubicie Anie Lewandowska? Kupiłam dzisiaj jej książkę dla kobiet w ciąży i właśnie się dowiedziałam, ze jest w drugiej ciąży :D! Może tez jest majowa mama :D
 
Matko jakie wy wszystkie chude jesteście ;) ja całe życie z nadwagą a teraz to już otyłością właściwie. Wszystkie ciąże przeszłam startując z wagi dużo za dużej ale nie tyłam za to w ciąży dramatycznie, po 12-13 kg. Teraz jestem kilogram na minusie w stosunku do początku ciąży. Przy bliźniakach już pewnie tak różowo nie będzie no ale zobaczymy. Cukrzycy nie miałam w żadnej ciąży a w tej to już w ogóle cukier na czczo najniższy w karierze ;)
Ja też plus size, więc nie jesteś sama, startuję z 80kg przy 160cm wzrostu [emoji57]
 
Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]
 
Matko jakie wy wszystkie chude jesteście ;) ja całe życie z nadwagą a teraz to już otyłością właściwie. Wszystkie ciąże przeszłam startując z wagi dużo za dużej ale nie tyłam za to w ciąży dramatycznie, po 12-13 kg. Teraz jestem kilogram na minusie w stosunku do początku ciąży. Przy bliźniakach już pewnie tak różowo nie będzie no ale zobaczymy. Cukrzycy nie miałam w żadnej ciąży a w tej to już w ogóle cukier na czczo najniższy w karierze ;)
Przy cukrzycy ciążowej mialam tez za niskie cukry, ogolnie szaleją cukry i trzeba serio czasu zeby wyczaic co mozna a co nie, kazdy organizm inaczej reaguje. Ja mialam jeden wybrany chleb dwa rodzaje szynki po której nie skakał mi cukier :-D
To ja cale Zycie do ciąży mialam 54 przy 170 i bardzo źle się z tym czułam oj bardzo jak się kładlam na plaży to majtki mi Kości biodrowych powstawały i bardzo się tego wstydzilam, jeszcze mam taką drobną kostkę Was nie biodra , jak przybieralam w ciąży to 58 waga byla moja idealna świetnie się w niej czułam, po ciąży zeszlam do tej wagi Ale na krotko bo waga jednak tak 60-62 się utrzymuje nieważne ile zjem, ale jak przychodzą wakacje i wyjazd to wystarczy miesiąc niejedzenia słodyczy krótki tening z mel B i znow 58 mam . Jedyny moj mankament z którym mu ciężko to brzuch juz nigdy nie będzie taki ładny jak przed :( ale dzieciaczki wynagradzaja i nie mam jakiejs szajba na punkcie idealnej sylwetki jak to jest teraz modne.
Ja przy 54 nie mialam nigdy takich kompleksów, waga nie jest wyznacznikiem ważną jest tkanka mięśniową która daje nam jakies proporcje i kształty.
Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]
Super ze wszystko dobrze !
 
Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]

CUDOWNIE!!! Uff [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
To ja cale Zycie do ciąży mialam 54 przy 170 i bardzo źle się z tym czułam oj bardzo, jak się kładlam na plaży to majtki mi od Kości biodrowych odstawały i bardzo się tego wstydzilam, jeszcze mam taką drobną kostkę, waskie biodra , jak przybieralam w ciąży to 58 waga byla moja idealna świetnie się w niej czułam, po ciąży zeszlam do tej wagi Ale na krotko, bo waga jednak skoczyla i tak 60-62 się utrzymuje nieważne ile zjem, ale jak przychodzą wakacje i wyjazd to wystarczy miesiąc niejedzenia słodyczy krótki tening z mel B i znow 58 mam . Jedyny moj mankament z którym mi ciężko to brzuch juz nigdy nie będzie taki ładny jak przed :( ale dzieciaczki wynagradzaja i nie mam jakiejs szajby na punkcie idealnej sylwetki jak to jest teraz modne.

Mój był niebrzydki po ciąży;) co prawda przed ciążą miałam bardzo mocne wciecie w talii, które już po ciąży takie nie było ale plaski brzuch i nawet lekki zarys mięśni udało mi się wypracować:)
 
Do góry