reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kurde odkryłam, że jak rano wstaje wyspana i w dobrym humorze, to wieczorem jestem zdechlak i musze drzemac :/
Apetyt znowu mi uciekł, nie mogę nic w siebie wepchnac wrry..
 
Wizytuje jutro któraś ze mną? :) bo ja mam wrażenie, że dziś nie zasnę
emoji2957.png
emoji2957.png
Jak się okazuje ja, i jak się okazuje prawdopodobnie prenatalne chociaż 11+0 może być czasem za wcześnie, zależy jaka duża jest dzidzia. I też zaczynam się powoli stresować.

@Anulka. to dobre wieści, że krew jednak nie potwierdza. Na prenatalne wszystko ma wpływ - więc trzeba być dobrej myśli :) Oby amniopunkcja poszła bezproblemowo!!
 
Ja przy wzroście 167 juz latami utrzymuje wagę 52-53kg.
Kiedyś w szkole średniej ubzduralam sobie ze jestem gruba[emoji2356] i schudłam do 47kg. Wszyscy mi mówili ze wygladam jak szkielet a ja myślałam że mi zazdroszcza [emoji2356] no ale z czasem sie opamietalam
 
reklama
Ja też mam 165/166. I kiedyś ważyłam .. 94 kg!!! Ale się wzięłam za siebie, schudłam do 57 i tak mi się już długo utrzymywało :) Po ciąży zostało takie 62/63 i teraz z taką wagą startowałam bo nie ćwiczyłam od daaaaawna :( Obiecuje sobie, że 2 trymestr już coś będę robić, a potem urodzę i wrócę sobie do 57/58 kg i tyle :D
 
Do góry