reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny jestem już po wizycie u genetyka. Wyniki krwi dobre, ale szału nie ma. Ryzyko zeszło do 1:142, co dalej nie daje mi spokoju, więc zdecydowałam się na amniopunkcje. Tak więc Wasze kciuki będą mi jeszcze potrzebne [emoji8]


Tak bardzo chciałabym już zacząć wreszcie cieszyć się tą ciążą... [emoji22]

Trzymam kciuki. Wyniki są całkiem dobre. Kiedy masz amniopunkcję?
 
Mam 158 cm wzrostu, w pierwszej ciąży przytyłam 12 kg ale zaraz waga wróciła do normy i stała w miejscu. Ale tak masz racje dziecko czerpie z nas to co dla niego najlepsze :)
No to nie Masz się co martwić. Ja mam 160 i wazę teraz45 kg w pierwszej ciąży tez tak bylo ;p a przytyłam wtedy 8 kg a córka urodzila się 3100 i 56 cm :)
 
Oo ja miałam to samo. Cholerna dentystka w dziecieństwie robiła mi wszystko na żywca. Jak sobie to przypomne to mnie wzdryga, aż żal mi małej samej siebie.
Ale z kolei jak przypomne sobie jak ją ugryzłam w palucha to mimowolnie szczerze się od ucha do ucha. [emoji23]
Teraz na szczęście już nie boje się dentystów. Mam swojego sprawdzonego.
Hahaha zrobiłam dokładnie to samo jako dziecko :D a to była koleżanka mojej babci, dentystka w instytucie matki i dziecka ;) więcej mnie tam babcia nie zabrała :D
 
reklama
No to nie Masz się co martwić. Ja mam 160 i wazę teraz45 kg w pierwszej ciąży tez tak bylo ;p a przytyłam wtedy 8 kg a córka urodzila się 3100 i 56 cm :)
Matko jakie wy wszystkie chude jesteście ;) ja całe życie z nadwagą a teraz to już otyłością właściwie. Wszystkie ciąże przeszłam startując z wagi dużo za dużej ale nie tyłam za to w ciąży dramatycznie, po 12-13 kg. Teraz jestem kilogram na minusie w stosunku do początku ciąży. Przy bliźniakach już pewnie tak różowo nie będzie no ale zobaczymy. Cukrzycy nie miałam w żadnej ciąży a w tej to już w ogóle cukier na czczo najniższy w karierze ;)
 
Do góry