reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Moja waga tez nie zachwyca, teraz 44-45 kg wazę a taka standardowa to 43 kg i zawsze stoi w miejscu
Zależy ile masz wzrostu. Spokojnie nie martw sie dzidziuś i tak dostaje wszystko co najlepsze , zdrowa zroznicowana dieta i nie masz sie czym martwić. Mówią że dziecko zawsze czerpie z nas w pierwszej kolejności,
to co potrzebuje , co najcenniejsze.
 
Dziewczyny jestem już po wizycie u genetyka. Wyniki krwi dobre, ale szału nie ma. Ryzyko zeszło do 1:142, co dalej nie daje mi spokoju, więc zdecydowałam się na amniopunkcje. Tak więc Wasze kciuki będą mi jeszcze potrzebne [emoji8]


Tak bardzo chciałabym już zacząć wreszcie cieszyć się tą ciążą... [emoji22]

Trzymam!!


Po co jest wizyta na nfz jeśli nie ma usg...? Nie rozumiem co poza usg może robić co miesiąc

W ciąży nauczyłam się szydełkować z youtube. Śmigam już nieźle

Uwielbiam szydelkowac. Korzystam z zaleceń lekarza i czasu wolnego i znowu zaczelam. Teraz na tapecie chusta dla młodszej. Potem dla starszej.. Potem pewnie kocyki jak już poznam płeć.

Do zakupu kurtki powoli się przymierzałam już ale u mnie w mieście brak ciążowych.. Dziś poszłam z córką po kurtkę do takiego outlet -u i daje jej taka zielona fajna do przymierzenia a ona do mnie mamo co ta kurtka ma w rękawie a to była taka właśnie dopina i okazało się że to jedna jedyna dziwnym trafem kurtka ciazowa w sklepie [emoji23] przymierzyłam i pasuje.. Dopinka extra bo na brzuch i na dzidzię (chociaż ja 2 tam nie zmieszczę)
A jeszcze bardziej ucieszyłam się w domu bo sprawdziłam co to za kurtka firma mi nie znana i jak się okazało identyczna to 150$ a ja zapłaciłam 119 PLN - uwielbiam takie zakupy [emoji123][emoji106]
 
Trzymam mocno kciuki
Dziewczyny jestem już po wizycie u genetyka. Wyniki krwi dobre, ale szału nie ma. Ryzyko zeszło do 1:142, co dalej nie daje mi spokoju, więc zdecydowałam się na amniopunkcje. Tak więc Wasze kciuki będą mi jeszcze potrzebne [emoji8]


Tak bardzo chciałabym już zacząć wreszcie cieszyć się tą ciążą... [emoji22]
 
Hej , miałam dać znać ,po wizycie wszystko ok, bardzo się bałam ,bo przestałam wymiotować a pierwsza ciąża stracona w 9 tyg , druga w 39 ,to ciśnienie mi podskoczyło na wizycie, teraz jestem w 11+1 według miesiączki i jak dzidzia była trochę mniejsza niż według OM to jak na razie przegoniła i jest duza na 11+3 ;) jutro dzwonie się umówić na genetyczne
 
Hej , miałam dać znać ,po wizycie wszystko ok, bardzo się bałam ,bo przestałam wymiotować a pierwsza ciąża stracona w 9 tyg , druga w 39 ,to ciśnienie mi podskoczyło na wizycie, teraz jestem w 11+1 według miesiączki i jak dzidzia była trochę mniejsza niż według OM to jak na razie przegoniła i jest duza na 11+3 ;) jutro dzwonie się umówić na genetyczne
Świetna wiadomość!
 
reklama
Do góry