reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cieszę się, że wszystko w porządku [emoji8]
Mi HiMommy! po wklepaniu przewidywanej daty porodu pokazuje tak, jak wylicza mi lekarz. To głównie chyba zależy od tego, co sama wpiszesz w apke.

Ja już po prenatalnych, trochę trwały, bo dzidzia nie chciała się obracać. Gin stukał i pukał ale dzidzia miała to w nosie :D Jak wyszłam z gabinetu po takim czasie to myślałam, że oczekujące mnie zjedzą wzrokiem hehehe wszystkie parametry ok, ryzyko chorób wyliczył na bardzo niskie. Są dwie rączki i dwie nóżki, serduszko bije jak trzeba, szyjka długa i zamknięta. Jest wszystko w jak najlepszy porządku i nie do końca wiemy, skąd te plamienia. Mam wybrać opakowanie duphastonu do końca i zobaczyć co będzie potem i dać mu znać. Najważniejsze, że bobo zdrowe i dorodne. Jestem przeszczęśliwa :)
 
reklama
166 lub 167. Nigdy nie wiem ... :/
Ja całe życie taka.
Kiedyś ważyłam 45 kg ale dzięki Bogu już mam stale powyżej 50 po trzydziestce
Ja mam 170 i najmniej zdążyłam 47kg ale wtedy intensywnie biegałam i ćwiczyłam. A moja stala waga to 53- 54kg od 8kl.podstawowki
 
Zależy ile masz wzrostu. Spokojnie nie martw sie dzidziuś i tak dostaje wszystko co najlepsze , zdrowa zroznicowana dieta i nie masz sie czym martwić. Mówią że dziecko zawsze czerpie z nas w pierwszej kolejności,
to co potrzebuje , co najcenniejsze.

Mam 158 cm wzrostu, w pierwszej ciąży przytyłam 12 kg ale zaraz waga wróciła do normy i stała w miejscu. Ale tak masz racje dziecko czerpie z nas to co dla niego najlepsze :)
 
Hej , miałam dać znać ,po wizycie wszystko ok, bardzo się bałam ,bo przestałam wymiotować a pierwsza ciąża stracona w 9 tyg , druga w 39 ,to ciśnienie mi podskoczyło na wizycie, teraz jestem w 11+1 według miesiączki i jak dzidzia była trochę mniejsza niż według OM to jak na razie przegoniła i jest duza na 11+3 ;) jutro dzwonie się umówić na genetyczne
I nie zamartwiamy się !
 
reklama
Wow przy takim wzroście to dopiero musiałaś być modelka z taka waga :)
No wygodnie bylo nic nie wystawało :-) przy bieganiu chyba tak jest ze organizm powolutku pozbywa się tego co utrudnia ruch hehhe i nie ma wtedy zadnych faldek, mozna jesc jak król, choć i tak zazwyczaj bardziej smakują zdrowe rzeczy. Tak to jakoś natura stworzyła :-) poza tym te endorfiny ... Teraz no to była z masłem hehe choć powoli juz mi przechodzi i częściej sięgam po orzechy :-) :) ;-) ;)
 
Do góry