reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@carlas dokładnie :) Moja do tej pory w nocy mnie zrywa na butle, ale wypije i śpi dalej. Już mamy regres snu chyba za sobą całkowicie :D Co nie zmienia faktu, że i tak jak zasnę to potem czekam aż się zacznie wiercić na jedzonko :)

Dziewczyny odnośnie otulaczy ja jeszcze polecam z Maki Mon Ami. Cenowo wyższa kategoria ale nie do zdarcia - ja mam z pewnością do drugiego dziecka jeszcze do użytku bo nic nie zniszczone!! No i moje ukochane Color Stories - córka właśnie takie miała pierwsze łóżeczko przyszykowane jak przyszłyśmy ze szpitala, na zdjęciu ma może 5 dni :)
B5AAC66A-AED4-4C24-BF9C-3C3FB714CC1D.jpeg
 
reklama
Ja w ciąży i synkiem i z córką miałam naprawdę piękną skórę. Prawdopodobnie dlatego, że starałam się jeść trochę zdrowiej i regularniej niż zazwyczaj.
Teraz ze skórą gorzej, ale jem od kilku tygodni koszmarnie niestety...

Moze dziewczunka będzie. Ja cała obsypana a dziewczynkę będę miała. Trochę w tym prawdy jest że urodę zabiera
 
@CatsMum u nas właściwie też idzie o sprawy firmowe, finansowe niestety. Też mamy gorszy okres I mój jest już tak zniesmaczony, że zdarza mu się narzekać tak samo „do niczego w życiu nie doszedłem” chociaż ja się z tym nie zgadzam .. eh a ja zamiast wspierać jeszcze czasem dokładam :( Chociaż teraz wraca z pracy i dzwoni czy chce kebab :D Wiesz, że jako ciężarna masz możliwość usunięcia kamienia na NFZ?
Też się nie spotkałam z tym by zabraniali. Ja tam z moją od początku spałam. I szczerze nie wiem - nie wyobrażam sobie żeby można było zgnieść swoje dziecko - ile razy z wyczerpania zasnęłam przy cycku i jakoś jej nie zgniotłam :D to chyba taki instynkt macierzyński jest, że się nie zgniecie i się czuwa. Właśnie dziewczyny! Pierwiastki (jak to ginekolodzy określają czasem) niech się lepiej wyśpią na zapas :D Ja żałuje, że nie wzięłam tego snu w słoik np :) Hihi... a tak poważnie, potem to już się niestety cały czas „śpi na czuja” i nic nie jest takie samo, więc korzystajcie :)
No z tymi facetami to już tak jest. Mój to by za dużo chciał i jeszcze najlepiej od razu, a ja to za jego wypłatę dałabym się pokroić. Z resztą serio nie jest źle. Czeka teraz na pieniądze ze zlecania i budujemy szafę w przedpokoju, później kupujemy zmywarkę, kończymy łazienkę i odświeżamy ściany. Stać nas dzięki jego pracy na naprawdę wiele... Ale on kompletnie siebie nie docenia. Staram się go jakoś z tego wyciągać i chwalę i się cieszę z sukcesów. Nic to nie daje. A facet jest mega kochany i cieszę się, że mam właśnie jego. Tym bardziej, że jestem po bardzo ciężkim i toksycznym związku...
Sam wynik nic nie powie, potrzebny jest specjalny program i wrzuca się dane z usg i dane z krwi i dopiero wtedy jest rzetelny wynik
Dlatego już wysłałam do babeczki od genetycznego :D Czekam na odpowiedź ;)
 
@carlas dokładnie :) Moja do tej pory w nocy mnie zrywa na butle, ale wypije i śpi dalej. Już mamy regres snu chyba za sobą całkowicie :D Co nie zmienia faktu, że i tak jak zasnę to potem czekam aż się zacznie wiercić na jedzonko :)

Dziewczyny odnośnie otulaczy ja jeszcze polecam z Maki Mon Ami. Cenowo wyższa kategoria ale nie do zdarcia - ja mam z pewnością do drugiego dziecka jeszcze do użytku bo nic nie zniszczone!! No i moje ukochane Color Stories - córka właśnie takie miała pierwsze łóżeczko przyszykowane jak przyszłyśmy ze szpitala, na zdjęciu ma może 5 dni :)Zobacz załącznik 1041689

Ja już chce taka dzidzie :):)
 
U mnie jeszcze nie wiedzą. Syn się ucieszy (12 lat) a córka pewnie nie zakuma o co kaman... (rok i 3 miesiące)

Dziewczyny czy Wasze pociechy już wiedza? Jaka reakcja? My czekamy do prenatalnych ale powiem wam szczerze, że się boję powiedzieć starszakowi bo wcześniej ciągle mówił, że chce rodzeństwo a dziś jak mu powiedziałam, tzn podpytalam czy chciałby dalej to powiedział, że już nie chce i się aż poplakal, że nie o i kropka [emoji2957][emoji15]

Az się teraz boję[emoji849] jak to ogłosić? Jak go delikatnie przekonać? Nie chce go na bok odsuwa i mówić, że ma się pogodzić i kropka, tylko jakoś go fajnie przekonywać, że warto i fajnie mieć rodzeństwo.. Pewnie zazdrość w górę wzięła bo jednak ma już 5 lat i dobrze zaczyna rozkminiac, że dziecko będzie płakać i będzie czasem trzeba trochę ciszej się bawić itp. (takie argumenty użył między innymi)
Przekupywac go nie chce czymś bo to nie jest rozwiązanie, z resztą ja jestem daleka od takich przekupstw dziecka
 
Moja dwójka urodziła się kudłata, corka to aż za bardzo hahah
Jaś cały czas oglądając zdjęcia pyta się "a co to za dziewczyna??" hahah
Wiem, że będzie mi miał to za złe.. Przeżyje jakoś hahahha.
Teraz wygląda jak chłopiec. Więc dla każdego dookola wiadome że mam parkę [emoji14]

Zobacz załącznik 1041685
Jakie piękne dzieciaki masz :o
 
Podobna do mojej . Śliczna kruszynka!
Zerknę sobie na te otulacze, bo przecież ten milion kocyków i otulaczy, które mam to mało...

@carlas dokładnie :) Moja do tej pory w nocy mnie zrywa na butle, ale wypije i śpi dalej. Już mamy regres snu chyba za sobą całkowicie :D Co nie zmienia faktu, że i tak jak zasnę to potem czekam aż się zacznie wiercić na jedzonko :)

Dziewczyny odnośnie otulaczy ja jeszcze polecam z Maki Mon Ami. Cenowo wyższa kategoria ale nie do zdarcia - ja mam z pewnością do drugiego dziecka jeszcze do użytku bo nic nie zniszczone!! No i moje ukochane Color Stories - córka właśnie takie miała pierwsze łóżeczko przyszykowane jak przyszłyśmy ze szpitala, na zdjęciu ma może 5 dni :)Zobacz załącznik 1041689
 
@carlas dokładnie :) Moja do tej pory w nocy mnie zrywa na butle, ale wypije i śpi dalej. Już mamy regres snu chyba za sobą całkowicie :D Co nie zmienia faktu, że i tak jak zasnę to potem czekam aż się zacznie wiercić na jedzonko :)

Dziewczyny odnośnie otulaczy ja jeszcze polecam z Maki Mon Ami. Cenowo wyższa kategoria ale nie do zdarcia - ja mam z pewnością do drugiego dziecka jeszcze do użytku bo nic nie zniszczone!! No i moje ukochane Color Stories - córka właśnie takie miała pierwsze łóżeczko przyszykowane jak przyszłyśmy ze szpitala, na zdjęciu ma może 5 dni :)Zobacz załącznik 1041689
Ale śliczna dzidzia! Aż chce się już mieć swoje przy sobie.. :)
Skąd ta pościel? Ładne kolorki, takie neutralne to co lubię[emoji177][emoji177][emoji177]
 
@carlas dokładnie :) Moja do tej pory w nocy mnie zrywa na butle, ale wypije i śpi dalej. Już mamy regres snu chyba za sobą całkowicie :D Co nie zmienia faktu, że i tak jak zasnę to potem czekam aż się zacznie wiercić na jedzonko :)

Dziewczyny odnośnie otulaczy ja jeszcze polecam z Maki Mon Ami. Cenowo wyższa kategoria ale nie do zdarcia - ja mam z pewnością do drugiego dziecka jeszcze do użytku bo nic nie zniszczone!! No i moje ukochane Color Stories - córka właśnie takie miała pierwsze łóżeczko przyszykowane jak przyszłyśmy ze szpitala, na zdjęciu ma może 5 dni :)Zobacz załącznik 1041689

O jezu!!!!!!! Jaka śliczna Myszka!!! I te włoski. Ale cudeńko [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Ale śliczna dzidzia! Aż chce się już mieć swoje przy sobie.. :)
Skąd ta pościel? Ładne kolorki, takie neutralne to co lubię[emoji177][emoji177][emoji177]
Color Stories . Dziękuję, nie ma co nieskromnie powiem, że postaraliśmy się z wtedy jeszcze niemężem :) Na zamkniętym pokaże Wam jak wygląda teraz :D
 
Do góry