reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
A w którym jesteś tygodniu? Ja czytałam, że od 12 tygodnia takie gilgitanie może być wyczuwalne [emoji4]
Wg miesiączki 12 a wg usg 4 dni młodsze maleństwo ;)
Czy którąś również boli żołądek? Wzdęcia, uczucie ciężkości, napompowania:( masakra!
To chyba wpisane w ciąże ;)
Dziewczyny co do motylków to mogą być ruchy jelit. W pierwszej ciąży czułam dopiero po 18 TC.

Żołądek też mnie bolał, to była masakra. Zobacz załącznik 1032705
Ale jelita przy pępku? Chyba nie da rady. To nie jest coś takiego jak jelita. Ja w pierwszej ciąży czułam w 17 tygodniu, a moja przyjaciółka w 13 t
Zobaczymy, może sobie wkręcam, żeby się uspokoić, jak czytam tyle przykrych wiadomosci
Ja tez tak mam :)

Dziewczyny, jak myślicie - czy do grudnia brzuchy będą dużo większe? Zdecydowaliśmy się na ślub - i chciałabym jakas ekstra sukienkę ;)
Nie typowo sluba bo to cywilny ale jakas wieczorowa taka..
U każdej jest inaczej. W pierwszej ciąży mnie wybrzuszylo koło 10 tc i było widać, że jestem ciężarówką, ale później był taki do 16 tc
Teraz widać bardziej, ale też moja waga znacznie wyższa 8-)
Bardzo mi przykro. Będę się o Ciebie i inne dziewczyny modlić, byście nie musiały czekać długo na drugą ciążę. Niech będą zdrowe i donoszone bez komplikacji do terminu porodu.
Niech Bóg błogosławi każdą z Was
 
reklama
Do góry