reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Witajcie Majówki w ten brzydki dzień. Zimno, mgła, straszna jesień... a miałam dzisiaj grabić wkoło domu ale w takie zimno? Ledwo wstałam i najchętniej znowu bym poszła spać... z niecierpliwością odliczam do 9.10 żeby zobaczyć swojego bobo ale czas tak wolno płynie! miłego dnia wszystkim :)
 
Ja już po wizycie. Wszystko ok.
Termin 7 maj.
Dostałam skierowanie na pappa i będę się zapisywała po 20 października.
Następna u Gina to 22 październik.
Tylko nie wiem jak z szefem zagadać. Czy wybrać zaległe urlopy z dwóch lat czy od razu L4.
Jak zacznę wybierać urlopy to może mnie zwolnić ? Ciąże mam już potwierdzona USG
Według mnie lepiej na zwolnienie a urlopy po macierzyńskim skoro może cię zwolnić nie ryzykowała bym
Ja jutro również na 11.15 i na NFZ Napewno będzie wszytko dobrze
 
Hej. Ale miałam dziś do nadrobienia !! Piszecie jak szalone :D:D Ja też mam dziś wizytę na 14. I strasznie się stresuje. Dzisiaj jest 4t5d i pewnie nic jeszcze nie będzie widać, ale wolę iść, po moich przejściach ostatnich. Także trzymajcie kciuki !! I Wam również życzę powodzenia
 
Hej. Ale miałam dziś do nadrobienia !! Piszecie jak szalone :D:D Ja też mam dziś wizytę na 14. I strasznie się stresuje. Dzisiaj jest 4t5d i pewnie nic jeszcze nie będzie widać, ale wolę iść, po moich przejściach ostatnich. Także trzymajcie kciuki !! I Wam również życzę powodzenia
Daj znac po wizycie czy wszystko ok:) będziemy trzymać kciuki
 
Hej. Ale miałam dziś do nadrobienia !! Piszecie jak szalone :D:D Ja też mam dziś wizytę na 14. I strasznie się stresuje. Dzisiaj jest 4t5d i pewnie nic jeszcze nie będzie widać, ale wolę iść, po moich przejściach ostatnich. Także trzymajcie kciuki !! I Wam również życzę powodzenia
Trzymam kciuki daj znać [emoji3590]
 
Witajcie Majówki w ten brzydki dzień. Zimno, mgła, straszna jesień... a miałam dzisiaj grabić wkoło domu ale w takie zimno? Ledwo wstałam i najchętniej znowu bym poszła spać... z niecierpliwością odliczam do 9.10 żeby zobaczyć swojego bobo ale czas tak wolno płynie! miłego dnia wszystkim :)
Hej! A u mnie niebo bez chmurki, słoneczko, tylko ziąb straszny. ;)
Ja też mam wizytę 9 i jeszcze @Sloth. Także czekamy razem z Toba [emoji4]
 
Ja dzis chyba oddam swojego pierwszego [emoji2961] od rana czuję się strasznie.. Właśnie wciskam w siebie bułkę z szynka i idę gotować obiad. Dajcie dziewczyny znać po wizytach, ja na jutro czekam..
 
reklama
Hej! A u mnie niebo bez chmurki, słoneczko, tylko ziąb straszny. ;)
Ja też mam wizytę 9 i jeszcze @Sloth. Także czekamy razem z Toba [emoji4]

I ja mam 9.10 [emoji106][emoji4]

Ogarnęłam szafę młodszej córci o dziwo dziś.. Letnie ciuchy poszły do pudla.. Żegnaj lato [emoji53]

Mdłości męcza ale rano mniej.. Ostatnie dni są gorsze wieczorem..
 
Do góry