reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja dziś w lekkiej panice bo zniknęły objawy, brzuch jakiś taki mniej napięty, mdłości brak. Tylko piersi i jajniki kłują. Ale po poprzedniej ciąży, która skończyła się traumatycznie uspokoję się chyba dopiero w maju...
 
reklama
Spokojnie
Kochana
Dobrze będzie
Mnie nachodzą obawy czysto społeczne....eh głupia ja
Ja dziś w lekkiej panice bo zniknęły objawy, brzuch jakiś taki mniej napięty, mdłości brak. Tylko piersi i jajniki kłują. Ale po poprzedniej ciąży, która skończyła się traumatycznie uspokoję się chyba dopiero w maju...
 
Hej dziewczyny. Ja zaczynam kolejny dzień z przeziębieniem. Wczoraj coś mnie już łapało...

Dziś mamy z mężem wychodne . Pierwszy raz od roku [emoji39]. Córa zostaje z dziadkami a my idziemy do kina na Legiony.

To rodzice szaleją! I bardzo dobrze. Współczuję przeziębienia…:/
 
Dziewczynki, dzisiaj dokładnie piąty tydzień ciąży. Poza delikatnym ciągnięciem podbrzusze nie dzieje się kompletnie nic… Rozumiem że to nie jest żaden powód do stresu? 2 października moje pierwsze usg...
 
Ciesz się. Moje ciążę bezbolesne,bez mdłości itp i zawsze krzywo na mnie patrzą te co mają lub miały mdlosci
Dziewczynki, dzisiaj dokładnie piąty tydzień ciąży. Poza delikatnym ciągnięciem podbrzusze nie dzieje się kompletnie nic… Rozumiem że to nie jest żaden powód do stresu? 2 października moje pierwsze usg...
 
Dziewczynki, dzisiaj dokładnie piąty tydzień ciąży. Poza delikatnym ciągnięciem podbrzusze nie dzieje się kompletnie nic… Rozumiem że to nie jest żaden powód do stresu? 2 października moje pierwsze usg...
Dokładnie. Każda kobieta jest inna. Niektóre moje koleżanki nie miały żadnych objawów przez całą ciążę . Nie ma się co tym sugerować, tylko trzeba się cieszyć. Dolegliwości ciążowe mogą być bardzo uciążliwe. W pierwszej ciąży nie byłam w stanie z łóżka wstać w pierwszych tygodniach. ;)
 
Dziewczynki, dzisiaj dokładnie piąty tydzień ciąży. Poza delikatnym ciągnięciem podbrzusze nie dzieje się kompletnie nic… Rozumiem że to nie jest żaden powód do stresu? 2 października moje pierwsze usg...

Absolutnie żaden.
Ja z Synem w ogóle nie miałam mdłości.
Raz mnie zemdliło. Może dwa . Jak myłam zęby a tak to nic.
 
reklama
Po prostu poprzednie dwie ciąże przebiegały tak samo i obydwie straciłam. Jakoś sama wywnioskowalam ,że ktoś , kto ma mdłości itd to zwyczajnie jemu to się nie przydarzy… Głupie co?


Normalne.
Boisz się.
Ciężko zapanować nad strachem .
Ale trzeba . Trzeba myśleć pozytywnie :)
Spokój nas uratuje :)
 
Do góry