reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jestem w szoku! Wydawało mi się, że to jakie kto wykupuje leki jest poufne? Tutaj straciłaby pracę.

Wyobraźcie sobie dziewczyny, ze wcześniej kupowałam duphaston i różne leki która biorę w ciąży. Na receptę oczywiście. I farmaceutka, która realizowała ta receptę okazuje się, ze rozgaduje ze jestem w ciąży. Ona mnie skądś kojarzy bo ja zupełnie jeszcze nawet nie doszłam która to.
Jestem po prostu w szoku!!
 
reklama
Wow... Nieźle :o nie widziałam, że coś takiego istnieje :p
Super sprawa i kosztuje grosze
Screenshot_20191102-121327_Gallery.jpeg
 
Trzymamy kciuki!


Ja od początku stawiam na Tule ftg. Z chustami nigdy mi nie było po drodze.

A co to?

Czy mogę prosić o dopisanie do listy? Co prawda nie pisze tu codziennie bo mam obowiązki ale większość dziewczyn mnie kojarzy od początku, kiedy się udzielalam ;)

Ja czekam do czwartku na wizytę, zaczynam się stresować. Mam nadzieję, że prenatalne wyjdą okej...

Hej dziewczyny. Ja co prawda też się tutaj mało co udzielam, ale podczytuje regularnie. Mój brak wielkiego udzielania się chyba jest spowodowany tym, że wydaje mi się, że jestem tutaj najmłodsza bo jak urodzę moją kluskę będę miała 21 lat i tak naprawdę dopiero wszystkiego się uczę i staram się ciągle czytać mamę ginekolog czy inne rzeczy które pomogą mi odnaleźć się spokojnie w nowej roli ;) widziałam, że pisałyście wczoraj o tym jak ta wasza ciąża wyszła. U nas była to zdecydowanie niespodzianka. Niektórzy powiedzą, że za wcześnie, niektórzy, że wiek w porządku, dla mnie na początku była lekka załamka, ale raczej nie z powodu ciąży, ale pod tym względem jak sie odnajde w roli mamy i jak sobie z tym wszystkim poradzę.
Uhh! Ale się teraz rozpisalam :D ale to tak, żebyście poznały też trochę mnie i moja historię ❤
Napiszcie do MB_91

@Jaska.JDM[/USER] wysłała ja powinnam przytyć 10-11kg ... ciekawe. Moja mama w każdej ciąży po 24-26kg.. kuzynka 35kg.. hmm nie najlepiej to wróży :o
Ja przytylam 12 kg w pieewszej teraz narazie jedbak jest na 0.
 
A co to?




Napiszcie do MB_91


Ja przytylam 12 kg w pieewszej teraz narazie jedbak jest na 0.

Ja już pisałam, nawet już jestem na liście tylko chciałam się Wam trochę przypomnieć i powiedzieć trochę coś o sobie więcej ;) bo faktycznie powinnyśmy się w zamkniętym wątku kojarzyć chociaż i wiedzieć co nieco o sobie nawzajem
 
U nas nie było z tym problemu . Teraz mąż chce zostawić ten wózek i dokupić tylko dostawkę (prowadzi się go jak marzenie), ale ja jestem jednak za zmianą na podwójny. Nie widzę śpiącego na spacerach dwulatka na siedząco na dostawce.
Nie chodzi mi o prowadzenie wózka tylko o wkladanie/wyjmowanie dziecka:)
 
Ostatnia edycja:
Ja mami taki przewijak co na komodę się go kładło lub łóżeczko. Teraz kładę go na ziemie jak zmieniam kupę. Fajna opcja bo jednak miękko a jak się sika to można po prostu wytrzeć. ( takie z ceraty jakby)
Dokładnie taka miałam. Na początku była na łóżku ale pozniej zrobilam z lozka dostawke i nie bylo gdzie polozyc ;)
 
reklama
Ja chyba też tylko ta nakładkę kupię bo wchodzące dziecko przewijam na stojąco. :)

wózek odziedziczymy więc pozostaje mi wybierać gadżety i ubranka.

czytam, że dużo z Was to kociary A ma któraś psa? :)
 
Do góry