reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Aniaslu pisała ,że są problemy z przeglądarką...

Ja ktg też nie lubiłam. Miałam.chyba 4 razy dziennie w szpitalu robione i też zawsze musiałam trzymać głowice. Leżąc na boku dretwialam. To była moja zmora...

Ja tez musiałam trzymać głowice bo pasy nie odciskały jej wystarczająco. Ale mimo wszystko lubię te badanie i dźwięki[emoji28]
 
Cześć dziewczyny. Ja tradycyjnie miałam problem z zaśnięciem. Później jakoś było. Dzisiaj mamy 37+0 [emoji5]
Zamierzam ogarnąć dom, może zrobię ciasto, a mąż obiad.
Ale najpierw muszę moja pseudo kawę [emoji6][emoji477]️
Dzień dobry.
Głowa mnie boli od rana, też muszę kawę, ale nie mogę zebrać się z łóżka..

U nas od wczoraj ferwor przeprowadzki. Kartony fruwają ;) najgorzej będzie przeprowadzić kociaki. One najbardziej to przeżyją..
 
Dzień dobry.
Głowa mnie boli od rana, też muszę kawę, ale nie mogę zebrać się z łóżka..

U nas od wczoraj ferwor przeprowadzki. Kartony fruwają ;) najgorzej będzie przeprowadzić kociaki. One najbardziej to przeżyją..

A mi niedobrze 🤢 ja wstałam, ale położyłam się w salonie [emoji23] zaraz zwlekam się zrobić kawusie, może mnie postawi troszkę na nogi.
Super 🥰 ale pewnie jesteś bardziej przemęczona 🥵
A kociaki to najgorzej będzie zebrać i przewieźć, ale szybko się zaaklimatyzują, takie nowiutkie, świeżutkie 🤩
Ja to nie wiem, dzisiaj 3 dzień i zero energii dopiero od 16 mam więcej [emoji849]
 
Aniaslu pisała ,że są problemy z przeglądarką...

Ja ktg też nie lubiłam. Miałam.chyba 4 razy dziennie w szpitalu robione i też zawsze musiałam trzymać głowice. Leżąc na boku dretwialam. To była moja zmora...
W szpitalu też nie lubiłam bo sprawdzały tętno płodu jakoś w nocy i mnie tym budziły 😀 jeszcze sala była 6os wiec dramat..
A przed wizytą to mi się tylko nudzi leżąc 🤪

Dzień dobry! :)
Dzisiaj pewnie będą dzwonić w sprawie godziny jutrzejszej wizyty, tak się nią ekscytuję, że dzisiaj wstałam wcześniej 😅
 
A mi niedobrze 🤢 ja wstałam, ale położyłam się w salonie [emoji23] zaraz zwlekam się zrobić kawusie, może mnie postawi troszkę na nogi.
Super 🥰 ale pewnie jesteś bardziej przemęczona 🥵
A kociaki to najgorzej będzie zebrać i przewieźć, ale szybko się zaaklimatyzują, takie nowiutkie, świeżutkie 🤩
Ja to nie wiem, dzisiaj 3 dzień i zero energii dopiero od 16 mam więcej [emoji849]
Jestem zmęczona, ale na szczęście już końcówka. Dziś przenosimy kuchnie, łazienkę i można już tam mieszkać 💪

Ja wczoraj tak miałam, że jak wstałam, to czułam się jak na niezłym kacu - było mi niedobrze, miałam "helikopter"... Musiałam jeszcze dospać godzinę..
 
Jestem zmęczona, ale na szczęście już końcówka. Dziś przenosimy kuchnie, łazienkę i można już tam mieszkać [emoji123]

Ja wczoraj tak miałam, że jak wstałam, to czułam się jak na niezłym kacu - było mi niedobrze, miałam "helikopter"... Musiałam jeszcze dospać godzinę..

Super! Gratuluję 🤩[emoji537] wiem jak to jest, a Ty w dodatku na końcówce ciąży, wiec cieszę się, ze już kartony fruwają, przenosicie wszystko i możecie zamieszkać [emoji1319][emoji1360]
 
Dzień dobry :)
Ja dzisiaj wstałam o 7, pogoda nie dopisuje, jak na złość kiedy mam iść do lekarza to oczywiście słońca nie ma i nijak można pokorzystać chociaż trochę z wyjścia z domu 🤦🏼‍♀️
Widzę że ostatnio też źle sypiacie, mnie się wczoraj udało szybko usnąć i przespałam 10h (chociaż do zeszłego tygodnia normą było 15-18 🤦🏼‍♀️).
Udało się załatwić sprawę z uznaniem ojcostwa w USC, odpowiedź trafiła dopiero po tygodniu ale widać że nie robią problemów :)
Dzisiaj okulista i badanie dna oka, decyzja czy mogę rodzić sn czy niestety będę musiała się przestawić na cc 🤦🏼‍♀️

@mouna87 - podziwiam że masz energię by zajmować się przeprowadzką, ja bym chyba nie dała rady 🙈🙈🙈
 
reklama
Dzień dobry.
Głowa mnie boli od rana, też muszę kawę, ale nie mogę zebrać się z łóżka..

U nas od wczoraj ferwor przeprowadzki. Kartony fruwają ;) najgorzej będzie przeprowadzić kociaki. One najbardziej to przeżyją..
Zazdroszczę, my online dopiero mieszkania oglądamy przez to wszystko A mialam nadzieję, że w maju przed porodem będziemy juz na nowym 🙄🤷🏼‍♀️
 
Do góry