reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cześć dziewczyny, u mnie 5 pobudek dzisiaj.. Gorzej niż przy rocznym dziecku [emoji23] za wizytujace trzymam kciuki, ja zaraz się ubieram i lecę na wizytę :) miłego dnia
Hej! U mnie dzisiaj 2 pobudki i jestem ledwo żywa. [emoji86]
To ja mam zupełnie odwrotnie, chciałabym bym wiedzieć wcześniej gdyby było coś nie tak i miec te kilka miesięcy na przygotowanie się, oswojenie z daną chorobą, odwiedzenie się jak najwięcej o niej i ewentualne leczenie. Kazda z nas ma swoje indywidualnie podejście do takich spraw :)
Wiesz, w razie w, nieprawidłowości wyjdą też na połówkowych. Także myślę, że czasu na oswojenie z chorobą od połowy ciąży też jest dużo. [emoji6]
 
reklama
Ja też wolę wiedzieć wcześniej. Np z wadą serca dużo da się zdziałać jeśli dziecko zostanie już w brzuszku zdiagnozowane, urodzi się we właściwym szpitalu i już czekają na nie specjaliści. Jeśli urodzi się i później zostanie to wykryte to nawet organizacja operacji, transport medyczny zajmuje trochę czasu i funduszy. W pracy kolega miał taką sytuację, robiliśmy wielka akcję składową
 
Ja też wolę wiedzieć wcześniej. Np z wadą serca dużo da się zdziałać jeśli dziecko zostanie już w brzuszku zdiagnozowane, urodzi się we właściwym szpitalu i już czekają na nie specjaliści. Jeśli urodzi się i później zostanie to wykryte to nawet organizacja operacji, transport medyczny zajmuje trochę czasu i funduszy. W pracy kolega miał taką sytuację, robiliśmy wielka akcję składową
Ja mam o tyle dobrze, że będę rodzić w szpitalu o 3 stopniu referencyjności i z jednym z najlepszych oddziałów neonatologicznych w Polsce także o pewne rzeczy jestem spokojniejsza.
 
Dzień dobry mamy, powodzenia na wizytach. Ja dzis mam dzień wolny, wykapana, nawet dalam odżywkę koloryzujaca na wlosy, zrobilam sobie henne, wydepilowalam co trzeba, kawa wypita, można brać się za obiad. A no i znów 1 kg schudłam ja nie wiem juz wszem 2 kg mniej niz przed ciążą i nie wymiotowalam, ani nic jem tez normalnie. Naprawdę ta ciąża jest całkiem inna niz poprzednia , bo wtedy 1 13 tyg mialam juz 4 kg na plusie... ale nie narzekam moze tym razem nie będzie + 19 na finiszu haha tylko tak jak planuje najwyzej 10
 
Dzień dobry mamy, powodzenia na wizytach. Ja dzis mam dzień wolny, wykapana, nawet dalam odżywkę koloryzujaca na wlosy, zrobilam sobie henne, wydepilowalam co trzeba, kawa wypita, można brać się za obiad. A no i znów 1 kg schudłam ja nie wiem juz wszem 2 kg mniej niz przed ciążą i nie wymiotowalam, ani nic jem tez normalnie. Naprawdę ta ciąża jest całkiem inna niz poprzednia , bo wtedy 1 13 tyg mialam juz 4 kg na plusie... ale nie narzekam moze tym razem nie będzie + 19 na finiszu haha tylko tak jak planuje najwyzej 10
Zazdro !! 😁 ja mam już 1 na plusie a to dopiero 13 tydz. W poprzednich ciążach plus 20 !! Szybko zeszło ale teraz startuje z wyższej wagi....
 
reklama
Dzień dobry mamy, powodzenia na wizytach. Ja dzis mam dzień wolny, wykapana, nawet dalam odżywkę koloryzujaca na wlosy, zrobilam sobie henne, wydepilowalam co trzeba, kawa wypita, można brać się za obiad. A no i znów 1 kg schudłam ja nie wiem juz wszem 2 kg mniej niz przed ciążą i nie wymiotowalam, ani nic jem tez normalnie. Naprawdę ta ciąża jest całkiem inna niz poprzednia , bo wtedy 1 13 tyg mialam juz 4 kg na plusie... ale nie narzekam moze tym razem nie będzie + 19 na finiszu haha tylko tak jak planuje najwyzej 10

Ja też cały czas chudnę,ale mnie niestety męczą wymioty. Tak jak Ty planuje przytyć max 10 kg
 
Do góry