reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny na aplikacji flo jest artykul o szczepieniach w ciazy np. Przeciwko grypie albo krztuscowi. Zastanawiam sie co wy na ten temat sadzicie? Ktoras z was sie szczepila? Polecal wam to lekarz prowadzacy? Co sadzicie o szczepieniach w trakcie ciazy??
 
reklama
Dziewczyny na aplikacji flo jest artykul o szczepieniach w ciazy np. Przeciwko grypie albo krztuscowi. Zastanawiam sie co wy na ten temat sadzicie? Ktoras z was sie szczepila? Polecal wam to lekarz prowadzacy? Co sadzicie o szczepieniach w trakcie ciazy??
Mi ani ginekolog prowadzący ciążę ani lekarz rodzinny nic nie mowilii... :) byłam i u jednego i u drugiego pod koniec października :)
Nie mam zdania, ale raczej wolałabym obejść się bez. :)
 
Ja byłam w ciąży, kiedy powinnam przyjąć ostatnia szczepionkę na 18 rz. Nie pamiętam co to było. To nie chcieli mi podać dawki, kazali przyjść dopiero po urodzeniu i zakończeniu karmienia
Dziewczyny na aplikacji flo jest artykul o szczepieniach w ciazy np. Przeciwko grypie albo krztuscowi. Zastanawiam sie co wy na ten temat sadzicie? Ktoras z was sie szczepila? Polecal wam to lekarz prowadzacy? Co sadzicie o szczepieniach w trakcie ciazy??
 
Mój lekarz prowadzący odradzał, więc ja nie szczepię się w ciąży
Dziewczyny na aplikacji flo jest artykul o szczepieniach w ciazy np. Przeciwko grypie albo krztuscowi. Zastanawiam sie co wy na ten temat sadzicie? Ktoras z was sie szczepila? Polecal wam to lekarz prowadzacy? Co sadzicie o szczepieniach w trakcie ciazy??
 
Powiem Ci ze faktycznie jak sobie wyobrazam gotowanie obiadu z taka trojka to masakra a co dopiero z 4. A maz/partner cos pomaga? Masz jakas rodzine do pomocy,przyjaciol? Ja sobie tego nie wyobrazam i rozumiem Twoj strach [emoji8][emoji8]
Maz pomaga Ile moze, ale ma dwie prace, wiec niewiele jest w domu. Mieszkam za granica, oprocz brata, ktory pracuje to nie mam rodziny. Sa kolezanki, ale to nie to samo. Malo prosze o pomoc, tylko jak nie mam wyjscia.
 
Zobaczcie co będzie w Lidlu w przyszłym tygodniu [emoji3526]
Screenshot_2019-11-12-14-17-36-960_com.lidl.eci.lidlplus.jpeg
Screenshot_2019-11-12-14-17-39-361_com.lidl.eci.lidlplus.jpeg
Screenshot_2019-11-12-14-17-41-717_com.lidl.eci.lidlplus.jpeg
Screenshot_2019-11-12-14-17-44-125_com.lidl.eci.lidlplus.jpeg
 
reklama
Dziewczyny na aplikacji flo jest artykul o szczepieniach w ciazy np. Przeciwko grypie albo krztuscowi. Zastanawiam sie co wy na ten temat sadzicie? Ktoras z was sie szczepila? Polecal wam to lekarz prowadzacy? Co sadzicie o szczepieniach w trakcie ciazy??
Ja sie zaszczepie p. Krztuscowi. Ja mam bzika na punkcie szczepien (a nawet mialam krotki epizod przeciwko). Siedze na grupie szczepienia rozwiewamy watpliwosci i zdecydowanie tak! W UK w standardzie to proponuja kazdej ciezarnej. Zastanawiam sie tylko nad grypa, bo po tej szczepionce zawsze chorowalam. Ja nawet na MMR sie ostatnio szczepilam, z czego druga dawka mniej wiecej w czasie jak zaszlam w ciaze. Bardzo sie tego balam, bo to zywa szczepionka i nie powinno jej sie robic minimum miesiac przed zajsciem w ciaze, ale na szczescie nie jestem pierwsza taka osoba i nigdy nie mialo to wplywu na dziecko. W drugiej ciazy tez sie szczepilam p. krztuscowi.
 
Do góry