reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Tam gdzie chodzę, umawiaja na dokladna godzinę co 5 min, więc w zasadzie nie ma kolejki. W przeciwnym razie bym się wpierdzielila (jesli zle bym się czuła).
 
A ja trafiłam na patologie ciąży 🥺Wczoraj wieczorem zaczełam krwawić, zaraz potem wyleciał duży skrzep. Od razu pojechaliśmy na SOR, tam całą podpaska już była zalana krwią. Serduszka oba bija. Po dzisiejszym USG dowiedziałam się że jest płaski krwiak przy mniejszym maluszku,.niestety lekarz nie powiedział mi ani wymiarów krwiaka ani CRL maluchów. Od wczoraj krwi zdecydowanie mniej, a raczej już plamienie brązowe, chociaż po wypróżnieniu się gdy trochę bardziej parłam na papierze znowu pojawiła się trochę jakby jaśniejszą, ale nie taka jak wczoraj. Bardzo się boje co będzie z moimi maleństwami 😟
 
A ja trafiłam na patologie ciąży 🥺Wczoraj wieczorem zaczełam krwawić, zaraz potem wyleciał duży skrzep. Od razu pojechaliśmy na SOR, tam całą podpaska już była zalana krwią. Serduszka oba bija. Po dzisiejszym USG dowiedziałam się że jest płaski krwiak przy mniejszym maluszku,.niestety lekarz nie powiedział mi ani wymiarów krwiaka ani CRL maluchów. Od wczoraj krwi zdecydowanie mniej, a raczej już plamienie brązowe, chociaż po wypróżnieniu się gdy trochę bardziej parłam na papierze znowu pojawiła się trochę jakby jaśniejszą, ale nie taka jak wczoraj. Bardzo się boje co będzie z moimi maleństwami 😟
Odpoczywaj jak najwięcej...
Mam nadzieje, że wszystko się ułoży. Wierze w to.

Zdrówka!

Ile to musimy przetrwać...
 
Odpoczywaj jak najwięcej...
Mam nadzieje, że wszystko się ułoży. Wierze w to.

Zdrówka!

Ile to musimy przetrwać...
Dziękuję z całego serca🥺 los jest przekorny, leżę na tej samej sali, na tym samym łóżku co prawie cztery lata temu po pierwszym poronieniu, a szpital jest duży, oby teraz finał był inny🥺
 
A ja trafiłam na patologie ciąży 🥺Wczoraj wieczorem zaczełam krwawić, zaraz potem wyleciał duży skrzep. Od razu pojechaliśmy na SOR, tam całą podpaska już była zalana krwią. Serduszka oba bija. Po dzisiejszym USG dowiedziałam się że jest płaski krwiak przy mniejszym maluszku,.niestety lekarz nie powiedział mi ani wymiarów krwiaka ani CRL maluchów. Od wczoraj krwi zdecydowanie mniej, a raczej już plamienie brązowe, chociaż po wypróżnieniu się gdy trochę bardziej parłam na papierze znowu pojawiła się trochę jakby jaśniejszą, ale nie taka jak wczoraj. Bardzo się boje co będzie z moimi maleństwami 😟
Bądź dzielna i blokuj czarne mysli! Są 2 maluszki, 2 bijace serduszka i to jest pozytywna informacja. Krwiak nie musi oznaczać najgorszego. Najlepiej by było gdyby lekarz łaskawca z Toba porozmawiał i powiedział jakie są rokowania, bo może cała akcja jest niegroźna, a Ty teraz siedzisz i gryziesz paznokcie:/ Trzymam kciuki żeby tak było! ❤️
 
Bądź dzielna i blokuj czarne mysli! Są 2 maluszki, 2 bijace serduszka i to jest pozytywna informacja. Krwiak nie musi oznaczać najgorszego. Najlepiej by było gdyby lekarz łaskawca z Toba porozmawiał i powiedział jakie są rokowania, bo może cała akcja jest niegroźna, a Ty teraz siedzisz i gryziesz paznokcie:/ Trzymam kciuki żeby tak było! ❤️
Dziękuję dziewczyny ❤️
 
reklama
Dziewczyny czy te z Was które już kiedy poroniły… czy też macie takie czarne myśli? Ja mam ciągle wrażenie że mijają mi objawy ciąży, że może to już albo za chwilę koniec nawet boję się cieszyć… czytam różne fora i zastanawiam się czy ja nie mam jakiś z tych złych objawów…. Szaleje normalnie a wizyta dopiero 17.10
 
Do góry