reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Ja idę jutro ale tylko z wynikami które zleciła mi jeszcze przed ciaza. Na USG zapisali mnie 25 września bo wcześniej są na urlopie :( a Ty kiedyś się wybierasz?
Ja we wtorek idę do swojej lekarki dopytać bardziej o kwestie związane z wakacjami i wylotem do Egiptu. Wiem, że nic nie będzie jeszcze widać. A potem mam koło 20 też wizytę:)
 
reklama
Ja nie mam problemów z tarczycą, ale jak będę we wtorek to zapytam o badania dla spokoju bo w ciazy TSH podobno lubi skoczyc 😊
Właśnie ja też nigdy nie miałam, wszystko było ok i przed ciaza miałam niecałe 2 a jak robiłam krew tydzień temu, gdzie jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to wyszło już 2.98 więc mi dała na zbicie :)
 
reklama
Ja mam za tydzień 07.09 to już będzie 6tydz 3 dzień więc powinno być coś widać (przynajmniej mocno na to liczę) zresztą kilka dni później lecimy do Włoch więc chce przed wylotem jeszcze pogadać z lekarzem
 
Do góry