reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

Ja poza tym że źle spie to w sumie nie mam żadnych objawów 😁 wizyty mam 3 zaplanowane bo chce wybrać nowego lekarza wiec ide 02.09, 07.09 i 15.09
 
reklama
Hej. Ja czuję podbrzusze, ale tak delikatnie. I piersi czuję, że lekko bolą, natomiast sutki są tkliwe 😄🙃

Ogólnie siedzę w pracy i mam jej dość. Najchętniej poszłabym na L4 . Za dużo nerwów i nie jest to warte zdrowia.
ja uważam ze ciężarne powinny od początku być na chorobowym, bo po co się narażać na cokolwiek 😀 wiec jak czujesz się nie na siłach to idź i odpoczywaj póki możesz 🥰
 
A tez wam tak (brzydko powiem) śluz cieknie? Normalnie co chwile czuje ze chlusta mi śluz 🫣 nie pamietam jak było z synkiem 🙄 a w poprzednich ciążach od razu plamilam i teraz jestem przerażona, bo co poczuje coś to szybko ide sprawdzić czy to nie krew 🥲
 
A tez wam tak (brzydko powiem) śluz cieknie? Normalnie co chwile czuje ze chlusta mi śluz 🫣 nie pamietam jak było z synkiem 🙄 a w poprzednich ciążach od razu plamilam i teraz jestem przerażona, bo co poczuje coś to szybko ide sprawdzić czy to nie krew 🥲
U mnie nie, normalnie, nie więcej ani nie mniej niż zwykle 🤷🏽‍♀️
 
Ja jestem po poronieniu i jak mnie brzuch zaboli to już panika się włącza w głowie, że na pewno znowu nic z tego.

I również boli mnie brzuch jak na okres, raz cmi raz trochę mocniej. I tyle z objawów.

Zastanawiam się jak to było z serduchem kiedy ono powinno być. Z synem nie pamietam jak to było, ma już 3 latka.

Z ciążą utraconą od początku wszystko było nie tak jak być powinno.
 
reklama
mnie pobolewa brzuch jak na okres ale zdąża się to partiami. Boli przez kilka minut a później spokój :) plus lekkie zmęczenie całego ciała i napady głodu.
@Evelina@ tez mi ciężko wytrzymać w pracy, czekam na wizytę u lekarza i poproszę o kilka dni wolnego
 
Do góry