reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

No właśnie ja chyba też w poniedziałek skoczę bo do prenatalnych to ja ze stresu zejdę 😵‍💫
Ja bede 10+6. Robie prywatnie. Moge cos podobnego zrobić na nhs ale ustatlili mi temin na 26.10 na 1 wizyte i na nhs długo się czeka na wyniki,jak tez nie testuja na płeć a ja chce wiedzieć. Ja juz i tak cała w stresie a gdzie czekać do listopada.. moze nawet dla pewnosci powtorze na nhs.
 
reklama
Ja bede 10+6. Robie prywatnie. Moge cos podobnego zrobić na nhs ale ustatlili mi temin na 26.10 na 1 wizyte i na nhs długo się czeka na wyniki,jak tez nie testuja na płeć a ja chce wiedzieć. Ja juz i tak cała w stresie a gdzie czekać do listopada.. moze nawet dla pewnosci powtorze na nhs.
No to piąteczka 😁 ja będę w pon w 10+5 i potem prenatalne 27.10 wiec praktycznie te same daty mamy 😁
 
Ja teraz szukam i w Synevo koszt Veracity to 2430 zł, a w Centrum Medyczne Damiana (tylko Warszawa) 1600 zł. Nie kapuję takiego rozjazdu cenowego. Do Warszawy i tak nie pojadę, robię w Krakowie gdzieś.

Tylko pytanie, który ten test brać. Cena mnie za bardzo nie blokuje. Chcę mieć taki mówiący najwięcej. W poprzedniej ciąży zrobiłam NIFTY za ok. 2000 zł, wynik mnie uspokoił.

Helpunku!
@Kasia1994 pisałaś ostatnio, że chyba zrobisz NIFTY bo najwygodniej. Mnie z wygodą obojętne. Wypowiesz się, co najlepiej zrobić? ceny chyba wszystkiego podobne...
 
Ja teraz szukam i w Synevo koszt Veracity to 2430 zł, a w Centrum Medyczne Damiana (tylko Warszawa) 1600 zł. Nie kapuję takiego rozjazdu cenowego. Do Warszawy i tak nie pojadę, robię w Krakowie gdzieś.

Tylko pytanie, który ten test brać. Cena mnie za bardzo nie blokuje. Chcę mieć taki mówiący najwięcej. W poprzedniej ciąży zrobiłam NIFTY za ok. 2000 zł, wynik mnie uspokoił.

Helpunku!
@Kasia1994 pisałaś ostatnio, że chyba zrobisz NIFTY bo najwygodniej. Mnie z wygodą obojętne. Wypowiesz się, co najlepiej zrobić? ceny chyba wszystkiego podobne...
Hej ja się pytam ogólnie o badania prenatalne, co najlepiej. Pappa mnie nie przekonuje.NIFTY bardziej, ale nie planuję NIFTY.
 
Ostatnia edycja:
Ja teraz szukam i w Synevo koszt Veracity to 2430 zł, a w Centrum Medyczne Damiana (tylko Warszawa) 1600 zł. Nie kapuję takiego rozjazdu cenowego. Do Warszawy i tak nie pojadę, robię w Krakowie gdzieś.

Tylko pytanie, który ten test brać. Cena mnie za bardzo nie blokuje. Chcę mieć taki mówiący najwięcej. W poprzedniej ciąży zrobiłam NIFTY za ok. 2000 zł, wynik mnie uspokoił.

Helpunku!
@Kasia1994 pisałaś ostatnio, że chyba zrobisz NIFTY bo najwygodniej. Mnie z wygodą obojętne. Wypowiesz się, co najlepiej zrobić? ceny chyba wszystkiego podobne...
Ja będę robić panoramę ale ja nie mam za dużego wyboru 😁😁

A co do centrum Damiana to może być cena dla tych co mają abonament
 
Pomożecie mi wybrać termin USG „genetycznego”?
OM 14.08, ovu raczej w połowie cyklu
EDD 21.05

Kiedy najlepszy czas na to USG? Przysługuje mi też Pappa z racji wieku, ale wolę któryś NIPT - na kiedy ten najlepiej?
OM 15.08 badania mam umówione na 16.11
Jak dzwoniłam się umawiać podawałam dokładnie w którym tygodniu jestem i sami mi wyliczyli od kiedy do kiedy można i w tych terminach ustalili usg🙂
 
Dziewczyny może trochę głupie pytanie ale się zaczelam martwić. Od kilku dobrych dni, co jakiś czas mam biegunkę... Nie codziennie, ale no co drugi dzień. Myślicie, że to może oznaczać cis złego? Nie bd wam nawet pisać jakie rzeczy przeczytałam na gogle, bo się załamałam... 🙁 Wizyte u gina mam dopiero za tydzień. A nie jest ta biegunka non stop, po prostu od jakiegoś tyg zamiast zaparć mam biegunkę... Sorki za taki temat, bo ale może coś poradzicie i mnie uspokoicie
Też tak miałam w 5 albo 6 tygodniu przeszło jak zmieniłam dietę na bardziej lekkostrawna 🙂
 
reklama
Do góry