reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Pytanie do dziewczyn robiących Nifty - czy na tych formularzach wszędzie zaznaczalyscie tak? Przeczytałam to co dostałam na maila, ale z emocji nie potrafię się skupić i przeanalizować czy gdzieś coś źle brzmi. Podpowiecie czy gdzieś lepiej zaznaczyć nie? PS. Dziewczyny ja nie dostałem żadnego zaproszenia.
 
Pytanie do dziewczyn robiących Nifty - czy na tych formularzach wszędzie zaznaczalyscie tak? Przeczytałam to co dostałam na maila, ale z emocji nie potrafię się skupić i przeanalizować czy gdzieś coś źle brzmi. Podpowiecie czy gdzieś lepiej zaznaczyć nie? PS. Dziewczyny ja nie dostałem żadnego zaproszenia.
Ja się przy zgodach marketingowych zastanawiałam, ale stwierdziłam że wolę teraz dać wszędzie tak, najwyżej później wycofam zgody marketingowe.
 
Pytanie do dziewczyn robiących Nifty - czy na tych formularzach wszędzie zaznaczalyscie tak? Przeczytałam to co dostałam na maila, ale z emocji nie potrafię się skupić i przeanalizować czy gdzieś coś źle brzmi. Podpowiecie czy gdzieś lepiej zaznaczyć nie? PS. Dziewczyny ja nie dostałem żadnego zaproszenia.
Oj musiałam cię przeoczy 🙈 już piszę do adminki o dodanie.
 
Witajcie dziewczyny po dluzszej przerwie😊 trochę po moich przezyciach musiałam zrobić sobię przerwe. Dzisiaj jestem juz po wizycie, po duzyn krwiaku nie ma juz sladu i mamy piękne zdjęcia naszego.. synka! Będzie synek 💙 jak dodać się do grupy zamknietej? Jest jakaś nowa?
 
Oj musiałam cię przeoczy 🙈 już piszę do adminki o dodanie.
Dzięki 😘 Dobrze pamiętam, ze to Ty pisałaś że robiłaś Nifty przy ryzyku ZD 1:11? Przeczytałam teraz, ze tego typu testy zaleca się przy niższym ryzyku niz 1:300 i zastanawia mnie dlaczego. Ja już chyba wariuje od gonitwy myśli jaką mam w głowie. Myślicie, ze jesli Nifty wyjdzie dobrze to mogę zapomnieć o tym głupim tescie Pappa i cieszyć się ciąża? Przełożono mi pobranie krwi na jutro, bo przez długi weekend był problem z dostarczeniem przez kuriera zestawu do pobierania krwi. Ile Wy dziewczyny czekalyscie na wynik. Pewnie w tym tygodniu bez szans, ale myślicie ze za tydzień juz będą?
 
Dzięki 😘 Dobrze pamiętam, ze to Ty pisałaś że robiłaś Nifty przy ryzyku ZD 1:11? Przeczytałam teraz, ze tego typu testy zaleca się przy niższym ryzyku niz 1:300 i zastanawia mnie dlaczego. Ja już chyba wariuje od gonitwy myśli jaką mam w głowie. Myślicie, ze jesli Nifty wyjdzie dobrze to mogę zapomnieć o tym głupim tescie Pappa i cieszyć się ciąża? Przełożono mi pobranie krwi na jutro, bo przez długi weekend był problem z dostarczeniem przez kuriera zestawu do pobierania krwi. Ile Wy dziewczyny czekalyscie na wynik. Pewnie w tym tygodniu bez szans, ale myślicie ze za tydzień juz będą?
Nifty jest zdecydowanie dokładniejsze niż pappa... I mniej inwazyjne niż amniopunkcja...
 
reklama
Do góry