reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

U mnie wszystko w porządku [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Maluch ma 5 cm, pięknie się ruszał. Odklejenie kosmówki w znacznej części się zmniejszyło. Zostało tylko minimalne pole

O dziwo dostałam skierowanie na prenatalne [emoji28] także 5 stów oszczędności [emoji16]

Teraz na szczęście mam maraton wizyt tydzień po tygodniu to może nie będę tak schizować [emoji28]Jak ten projekt przejdzie to my się pakujemy i wyprowadzamy z tego kraju! Dla mnie to jest jakiś koszmar! Wstrząsnęła mną historia tej kobiety!
Mogłabyś mi powiedzieć czym się u Ciebie objawiło odklejenie kosmówki? Ja mam takie odwarstwienie na całej ścianie przedniej 8 mm. Ale krwiak jest poza kosmówka i nie krwawie. Tylko mnie martwi ze jest taki rozlany i czy to właśnie nie grozi odklejeniem.. jutro mam usg kontrolne na szczęście. Ale super ze u Ciebie wszystko dzidzia dobrze 😊😊
 
reklama
A ja nie mogę dołączyć do grupy... Nadal mam info, że osiągnęłam maximum nie będąc w żadnej grupie... sprawdziłam i na pewno w żadnej grupie mnie nie ma...
 
Mogłabyś mi powiedzieć czym się u Ciebie objawiło odklejenie kosmówki? Ja mam takie odwarstwienie na całej ścianie przedniej 8 mm. Ale krwiak jest poza kosmówka i nie krwawie. Tylko mnie martwi ze jest taki rozlany i czy to właśnie nie grozi odklejeniem.. jutro mam usg kontrolne na szczęście. Ale super ze u Ciebie wszystko dzidzia dobrze [emoji4][emoji4]
Wiesz co nie wiem czy się czymś objawiło. Pobolewal mnie brzuch i nic poza tym. Lekarz zobaczył na USG. 2 tygodnie temu miałam odwarstwienie na 8mm tak mniej więcej na 1/3 pęcherzyka. Teraz zostało odwarstwienie o wymiarach 4mm/1 cm. Nie mam i nie miałam żadnego plamienia. O krwiaku też nic nie wspominał lekarz.
 
reklama
o matko rzeczywiście współczuję...
Najgorsze jest ta bezsilność... Rozumiem i szanuję religijność innych, ale jeśli sprawa jest oczywista to na co czekać...? Boże ona nie miała wód płodowych w 20 którymś tygodniu, do tego dziecko chore to oczywiste że nie przeżyje dziecko... Nie czuję się bezpiecznie...

Czy jeśli tutaj wysyłamy ten link to nie będzie mógł później j tak każdy w niego wejść?
Straszne to wszystko jest ..przerażające ..moja przyjaciółka jest na psychotropach po ciąży z wadami letalnymi😓😓 poroniła w 20 TC od 10 TC wiedziała, że jest źle. Od kwietnia na zwolnieniu po poronieniu ♥️ będą próbować ostatni raz ..
Ja też mam problem żeby wejść na forum..dziś rano nawet przez przeglądarkę nie mogłam 🤔
 
Do góry