reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

W ubiegły piątek byłam na sorze. Przez cały dzień bolała mnie cała prawa strona brzucha. Dosłownie ból jakbym miała cały brzuch w siniakach. I biłam się z myślami czy jechać czy nie. W końcu wieczorem pojechałam. Na szczęście to macica się rozciąga i ten ból był od tego. Bylam spokojniejsza po tej wizycie. 🙂
No ja teraz sprawdziłam nic nie mam . Wkaldka czysta jak się wycieram nie ma.nic tylko wtedy na wkaldce coś było . Już nie boli ale się zestresowałam . Jutro o15 mam wizytę to chyba do niej poczekam chyba że znowu będzie plamienie to pojadę na sor . Bo już sama nie wiem co robić heh 😟😱🙈
 
reklama
No ja teraz sprawdziłam nic nie mam . Wkaldka czysta jak się wycieram nie ma.nic tylko wtedy na wkaldce coś było . Już nie boli ale się zestresowałam . Jutro o15 mam wizytę to chyba do niej poczekam chyba że znowu będzie plamienie to pojadę na sor . Bo już sama nie wiem co robić heh 😟😱🙈
Odpoczywaj 8-)
Decyzja należy oczywiście do Ciebie...
 
reklama
Jeżeli dla Ciebie sprawdzenie czy jest okej, jest wożeniem się po mieście to sorry. Jak dla mnie to mu za nią nie zdecydujemy. A jeżeli czuje, że sprawdzić musi to niech lepiej jedzie i będzie pewna, bo nie weźmiesz za to odpowiedzialności gdyby coś jednak było nie tak...
Normalny... jak leży, teraz jest ok, dolegliwości ustąpiły, to może lepiej faktycznie odpoczywać, niż się narażać na mieście...

Tym bardziej że jutro ma wizytę
 
Do góry