reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Wspolczucia..ale tak, najgorsza jest ta bezsilnosc, hormony u mnie tez tak szaleja, ze sama ze soba nie umiem wytrzymac..chyba najgorszy jest bol..u mnie calkowita wegetacja, lozko i męczarnia. Trzeba byc dobrej mysli, ze to minie 😭 trzymaj sie !
Dzięki :) Właśnie leżę oczywiście, dałam radę rano wziąć prysznic, założyć dres i wstawić jedno pranie. To na tyle z dzieiejszych szaleństw.

Mąż mi gichnął miodu na kanapki rano, ja nie pomyślałam i cukier przez 30 min miałam 180 więc schiza znów. Internet zawsze gotów nastraszyć! Ale logika mi mówi, że jakby jednorazowy podwyższony cukier mógł zaszkodzić maluchowi to nikt by nie zlecał obciążenia glukozą w pierwszym trymestrze :) 97% czasu jestem w zakresie 70-140. W nocy spadłam najniżej do 85, a tak to faktycznie 90-100 cała druga połowa nocy więc dziś pierwszy zastrzyk na noc. Czaję się z tym i odkładam, ale mam nadzieję, że będzie ok.

Naprawdę nie mam już sił, niesamowicie bym chciała, żeby jutro wszystko na usg było ok, prenatalne i nifty wypadły super i te piekielne mdłości mi odpuściły🤯
 
reklama
A w ogóle dziś dostałam dostęp do panelu Nifty (czyli dane dotarły do Katowic) i prawie zwymiotowałam ze stresu się logując, chociaż wiedziałam, że wyników tam nie ma😅 Jak przyjdą to chyba zemdleję, mam nadzieję, że akurat mąż będzie obok i on odbierze😬
 
Ja juz nawet nie mam złudzeń co do terminów na nfz. Wszystko robie prywatnie choć na prawde niemałą kasę to kosztuje.
Swoją drogą jak to możliwe że dopiero na marzec jest wolny termin na prowadzenie ciazy. Przecież to mija się z celem. Powinni zapisywać na bieżąco a nie z takim wyprzedzeniem
Tylko mój z pakietu nie chce prowadzić bo uważa że powinna poradnia perinantologii, a poradnia perinantologii mówi że oni doraźnie konsultują, a ten nadal swoje, że poradnia perinantologii ma obowiązek prowadzić...

Jak będę u niego w okolicach 10.11 to poproszę go o podstawę prawną...
 
A w ogóle dziś dostałam dostęp do panelu Nifty (czyli dane dotarły do Katowic) i prawie zwymiotowałam ze stresu się logując, chociaż wiedziałam, że wyników tam nie ma😅 Jak przyjdą to chyba zemdleję, mam nadzieję, że akurat mąż będzie obok i on odbierze😬
Pisali moze, kiedy się spodziewać wynikow? Moje przyszły jakoś super szybko, aczkolwiek to nie Nifty. Płci dowiem się w poniedziałek, może Ty tez niedługo tego terminu ^^
 
Czy chcecie mieć dodatkowo dział zamknięty? Zastanówcie się i dajcie mi znać na priv.
Dzięki :)
ciaza_balonyjpg.jpg
 
Nie uwierzycie. Przyjechał koleś z serwisu do kuchenki, odkręca płytę a tam mysza w wyświetlaczu 🤦🏻‍♀️ Jak ja zobaczyłam mówię o matko fuj. A koleś chyba jeszcze jej nie zobaczył i aż podskoczył 🤣 śmiać mi się chciało🤣 dobrze ze pójdzie jako naprawa gwarancyjna ale jakby to było często to już wiadomo ze nie
 
reklama
Do góry