reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę tym które miały już prenatalne! Ja dopiero w piątek i na szpilkach siedzę 🙈 bardzo się cieszę, że Wasze maluszki rosną zdrowo!
Do diabetologa się zapisałam dopiero na za tydzień. Dziewczyny z cukrzycą mam pytanko - jak to jest że przed snem mam cukier 85 a rano 93... Nie rozumiem tych procesów w ogóle...
 
Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę tym które miały już prenatalne! Ja dopiero w piątek i na szpilkach siedzę 🙈 bardzo się cieszę, że Wasze maluszki rosną zdrowo!
Do diabetologa się zapisałam dopiero na za tydzień. Dziewczyny z cukrzycą mam pytanko - jak to jest że przed snem mam cukier 85 a rano 93... Nie rozumiem tych procesów w ogóle...
Na ten rano składa się cały dzień, możesz też jeść zły posiłek przed snem , za długa przerwa w nocy. I czy masz prawidłowa technikę pomiaru. Nie wyciskamy kropli.
 
reklama
W ogóle Wam powiem,że opadły ze mnie złe myśli. Teraz już wszystko musi być super 😍żeby Leon w piątek się potwierdził Leonem😁 chociaż jak tak patrzę to nie da się tego widoku pomylić 🤪
Też od początku czułam się na chłopca,czuje się świetnie itp,z córką była katastrofa.
 
Do góry