reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Część dziewczyny. Wracam po długiej nie obecności. Mam do was pytanie bo każdy mówi że nie bo to szkodzi. Czy kobieta w ciąży może iść na pogrzeb
 
Część dziewczyny. Wracam po długiej nie obecności. Mam do was pytanie bo każdy mówi że nie bo to szkodzi. Czy kobieta w ciąży może iść na pogrzeb
Może, są tylko jakieś chore zabobony, zależy czy w to wierzysz czy nie. Ja byłam w ciąży jak zmarła moja babcia ,oczywiście że byłam na pogrzebie bo sobie po prostu nie wyobrażam inaczej:)
 
Dzien doberek, weekend minął szybko jak zwykle, u mnir mlody na kwarantannie do dziś, jego 4, te kwarantanny tak mnie drażnią Jezu:/ totalnie bezsensowne, rodzice chodzą gdzie chcą dziecko nie, no normalnie bym w łeb palnęła tych rządzących żeby ruszyli mózgiem eh :/
W środę wizyta, zobaczymy co tam zobaczymy;)
Współczuję Wam tej cukrzycy, ale czego się nie robi dla tego skrzata w brzuchu
 
Dzien doberek, weekend minął szybko jak zwykle, u mnir mlody na kwarantannie do dziś, jego 4, te kwarantanny tak mnie drażnią Jezu:/ totalnie bezsensowne, rodzice chodzą gdzie chcą dziecko nie, no normalnie bym w łeb palnęła tych rządzących żeby ruszyli mózgiem eh :/
W środę wizyta, zobaczymy co tam zobaczymy;)
Współczuję Wam tej cukrzycy, ale czego się nie robi dla tego skrzata w brzuchu
Syn mial w wakacje,bezsensowne,faktycznie.
 
reklama
Do góry