reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
10 TC leci
No i po.. wszystko ok fasolka ma 27.7 mam ..serce bije 🙂widać nóżki i rączki

@Aleks90 i pewnie tak będzie 😃 teraz się martwię czy serce nadal bije potem będą prenatalne i czy nie na wad potem ruchy będę liczyć 🤣🤣🤣
Super ❤️❤️ U mnie też ostatnio 28 mm. I od razu po wizycie znowu stres czy serduszko będzie za te 3 tygodnie i czy wszystko okej 😂
 
Dziś zrobiłam bhcg i pappa, jakie zaskoczenie ze juz mam wyniki, czekam na usg, a do niego jeszcze trochę czasu 2 tygodnie. Gin kazał mi robić tak wcześnie, w sumie w 1 ciąży też tak robiłam. 🤔. A wam kiedy gin zalecają robić badania przed czy po usg?
w którym jesteś tygodniu?
 
Dziś zrobiłam bhcg i pappa, jakie zaskoczenie ze juz mam wyniki, czekam na usg, a do niego jeszcze trochę czasu 2 tygodnie. Gin kazał mi robić tak wcześnie, w sumie w 1 ciąży też tak robiłam. 🤔. A wam kiedy gin zalecają robić badania przed czy po usg?
Tydzień przed usg. A miałaś być naczczo?
 
reklama
Do góry