reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Najpierw 11+ cos moj lekarz powiedział ze chłopak. A później na prenatalnych lekarz powiedział ze mam pozdrowić kolegę ale nie podziela jego opinii 🤣 nie powiedział ze dziewczynka ale sprawdziło się
Oo ciekawe 😁 ja też bym chciała wiedzieć już co tam się chowa, marzę po cichu o dziewczynce mamy już wybrane imię, na imię na chłopca nie mamy żadnego pomysłu. Ale jak to mówią najważniejsze zdrowie nie ważne jaka płeć 🥰
 
Zastanawiam się czy na prenatalnych dowiem się już jaka będzie płeć 😊 w tamtej ciąży byłam 12+6 to się dowiedziałam. Teraz będzie 11+5 wiec ciekaw
Będę miała padanie na tym samym etapie,też jestem ciekawa czy już mi powiedzą;) ale nie nastawiam się bo mysle,że to za wcześnie
 
Dziś zrobiłam bhcg i pappa, jakie zaskoczenie ze juz mam wyniki, czekam na usg, a do niego jeszcze trochę czasu 2 tygodnie. Gin kazał mi robić tak wcześnie, w sumie w 1 ciąży też tak robiłam. 🤔. A wam kiedy gin zalecają robić badania przed czy po usg?
 
Dziś zrobiłam bhcg i pappa, jakie zaskoczenie ze juz mam wyniki, czekam na usg, a do niego jeszcze trochę czasu 2 tygodnie. Gin kazał mi robić tak wcześnie, w sumie w 1 ciąży też tak robiłam. 🤔. A wam kiedy gin zalecają robić badania przed czy po usg?
Ja ostatnio to robiłam usg i szlam do diagnostyki na pobranie krwi wiec w jednym dniu
 
reklama
Dziś zrobiłam bhcg i pappa, jakie zaskoczenie ze juz mam wyniki, czekam na usg, a do niego jeszcze trochę czasu 2 tygodnie. Gin kazał mi robić tak wcześnie, w sumie w 1 ciąży też tak robiłam. 🤔. A wam kiedy gin zalecają robić badania przed czy po usg?
Już tak szybko? Mi dzień po usg badania krwi kazali zrobić. Czyli 12+5 będzie 😅
 
Do góry