reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Zadam pytanie bo 300 stron to za duzo zeby szukac, Czy ktoras z was ktora ma juz dziecko miala w tej donoszonej ciazy plamienia mkedzy 6 a 7 tygodniem? Nie implantacyjne bo to nie mozliwe. I wszystko bylo pozniej ok? Brązowe, niewielkie ale z krwią. Dziekuje za odp!
 
reklama
Zadam pytanie bo 300 stron to za duzo zeby szukac, Czy ktoras z was ktora ma juz dziecko miala w tej donoszonej ciazy plamienia mkedzy 6 a 7 tygodniem? Nie implantacyjne bo to nie mozliwe. I wszystko bylo pozniej ok? Brązowe, niewielkie ale z krwią. Dziekuje za odp!

Może nie do końca w temacie bo nie miałam tak jeszcze ale moja ginekolog mi mówiła, że jeśli będę wykonywała cięższy wysiłek fizyczny to pojawić się mogą plamienia i żebym się nimi nie przejmowała dopóki nie będą koloru żywej krwi.
 
A powiedzcie mi, też tak się stresujecie żeby było wszystko dobrze? Pracujecie czy zwolnienie? Bo też się zastanawiam co robić...
Ja dowiedziałam się jak zaczął się 5ty tydz, początkowo byłam w wielkim szoku..
Ja się troszkę stresuję ale to dlatego, że jestem po kilku poronieniach i staramy się od ponad 2 lat. Od początku jestem na zwolnieniu bo mam pracę fizyczną na produkcji, hałas i dźwiganie a pozatym mam zawroty głowy przy wysiłku ponieważ mam nadciśnienie i problemy z sercem od 10 lat które się teraz nasilają. Jeśli nie masz przeciwwskazań, nie masz ciężkiej pracy fizycznej i dobrze się czujesz to jeszcze chwilę możesz popracować moim zdaniem. 😉
 
reklama
Może nie do końca w temacie bo nie miałam tak jeszcze ale moja ginekolog mi mówiła, że jeśli będę wykonywała cięższy wysiłek fizyczny to pojawić się mogą plamienia i żebym się nimi nie przejmowała dopóki nie będą koloru żywej krwi.
Właściwie to w temacie, dziekuje. Wykonuje ciezki wysilek fizyczny w pracy i przesadzilam troche ostatnio. Moze to dlatego, byl kolor zywej krwi ale no doslownie kilka kropel. Jestem spokojniejsza dzieki
 
Do góry