reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

My tez dwa lata i dwa miesiące starań. Mielismy już inseminacje bezskuteczna w marcu. Lekarze w klinice niepłodności mówili ze tylko invitro. Zmiana lekarza. Miesiąc z neoparin i się udało. Tzn jutro będę wiedzieć czy się udało 🙈
My staraliśmy się pełen rok. 2.09 bylismy zapisani na pierwszą wizytę w klinice niepłodności, no ale parę dni wcześniej wyszły 2 kreseczki na teście.
 
reklama
Kurcze też bym już chciała pójść na usg i się choć trochę uspokoić, że wszystko dobrze. Nie wiem czy fora wpływają na mnie okej, bo jak do tej pory się nie stresowałam to właśnie zaczynam 🤦 wizyta dopiero za 2 tygodnie, bo u mnie wg aplikacji 5 tydzień. Ale mam nadzieję, że wtedy już wszystko będzie widać dokładnie
 
Jestem już po wizycie. Pęcherzyk bez zarodka... Pusty... Wygląda na 6+3. Mam zrobić badania krwi jutro i za około 5 dni żeby sprawdzić poziom bety ale niestety, nie wygląda to zbyt dobrze.
Trzymam kciuki i wierzę, że się pojawi 😔✊ Dawaj znać jak z betą
Ja mam jutro wizytę i tylko leżę i rozmyślam i panikuje. Tak strasznie chce tej wizyty i tak cholernie się boje 🤦🏼‍♀️
O której jutro? Ja mam na 15 i też okropnie się boję, że będzie kiepsko 😕 Ale z drugiej strony nie mogę się już doczekać by wiedzieć
 
Mi właśnie przyjaciółka powiedziała żeby nie czyta. Bo się człowiek bardziej stresuje
Kurcze też bym już chciała pójść na usg i się choć trochę uspokoić, że wszystko dobrze. Nie wiem czy fora wpływają na mnie okej, bo jak do tej pory się nie stresowałam to właśnie zaczynam 🤦 wizyta dopiero za 2 tygodnie, bo u mnie wg aplikacji 5 tydzień. Ale mam nadzieję, że wtedy już wszystko będzie widać dokładnie
 
Kurcze też bym już chciała pójść na usg i się choć trochę uspokoić, że wszystko dobrze. Nie wiem czy fora wpływają na mnie okej, bo jak do tej pory się nie stresowałam to właśnie zaczynam 🤦 wizyta dopiero za 2 tygodnie, bo u mnie wg aplikacji 5 tydzień. Ale mam nadzieję, że wtedy już wszystko będzie widać dokładnie
Chyba tego samego dnia mamy wizytę. 😁 jeśli z nikim mi się nie pomyliło.
Ja mam 27.09 o 14:00 😊
 
reklama
Do góry