reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, a jak u Was z bólami podbrzusza? Ja przez te ostatnie dni mam jakieś coraz to nowe sensacje i oczywiście trochę myślę, że tak ma być, a trochę strach co to :) Dzisiaj mam takie jakby skurczowe bóle po prawej stronie macicy, boli, puszcza, za 5 min znów, boli puszcza. To nawet nie jest jak bóle okresowe tylko może mój mięśniak albo jakieś ścięgno. Miewacie takie dziwne pobolewania z jednej albo drugiej strony? To dobry znak, że się coś rozciąga? Nie panikować?
Ja mam. Często mnie np jakby jeden jajnik bolal. W ogóle te ciągnięcia są w różnych miejscach, to chyba normalne :)
 
reklama
@TuAga U mnie coraz dziwniejsze bole brzucha, mam wrażenie, ze rozciąganie to się dopiero zaczyna, a bobas rośnie taaak szybko teraz, ze macica musi nadążać. U mnie zaczęło się siku 800 razy dziennie.

Btw z lżejszych tematów, wiecie może który to jest ten polecany stanik ciążowy z H&M? U mnie upgrade z małego B, do pełnego B jedynie, ale obecne staniki mnie uciskają i jeszcze gorzej mi się oddycha. Możecie coś polecic?
 
Dzięki za pocieszenie ;) Najpierw te ukłucia w pochwie, teraz to (czasem jak zaboli to aż oczy duże robię, ale to wyraźnie coś z boku boli) ;) Ja się chyba mniej stresowałam różnymi bólami na początku, raz, że wiedziałam, że są normalne, dwa, że jakaś spokojniejsza byłam. Im dalej w las tym bardziej mi zależy i sieczka w głowie :) Ale wiem, że wszystkie tak mamy, no trzeba jakoś przetrwać i mieć nadzieję, że będzie ok :)

Na plus, że moje mdłości są o nieeebo znośniejsze od dwóch dni :) Jak pilnuję, żeby się nie przegłodzić to prawie mnie nie mdli. Tylko wieczorami :) No chyba tak może być, skoro dziś 11+4 :)
 
Dziewczyny, a jak u Was z bólami podbrzusza? Ja przez te ostatnie dni mam jakieś coraz to nowe sensacje i oczywiście trochę myślę, że tak ma być, a trochę strach co to :) Dzisiaj mam takie jakby skurczowe bóle po prawej stronie macicy, boli, puszcza, za 5 min znów, boli puszcza. To nawet nie jest jak bóle okresowe tylko może mój mięśniak albo jakieś ścięgno. Miewacie takie dziwne pobolewania z jednej albo drugiej strony? To dobry znak, że się coś rozciąga? Nie panikować?
Też tak mam, podobno to normalne 😊
 
@TuAga U mnie coraz dziwniejsze bole brzucha, mam wrażenie, ze rozciąganie to się dopiero zaczyna, a bobas rośnie taaak szybko teraz, ze macica musi nadążać. U mnie zaczęło się siku 800 razy dziennie.

Btw z lżejszych tematów, wiecie może który to jest ten polecany stanik ciążowy z H&M? U mnie upgrade z małego B, do pełnego B jedynie, ale obecne staniki mnie uciskają i jeszcze gorzej mi się oddycha. Możecie coś polecic?
Ja zdejmuje stanik [emoji12] mam równie imponujący biust [emoji119]
 
Dziewczyny które mają detektory tętna płodu. Proszę o pomoc. 🙂 Jak już znalazłam przy pomocy męża serduszko, to tętno bardzo się wahało od 150 -162. Czy to nie za wysokie tętno ? Może coś źle przyłożyłam, bo jak delikatniej rusze to coś się zmienia. Aż juz mi na czerwono wyskakiwało. Na usg w środę mialam 158 uderzeń.
 
Dziewczyny które mają detektory tętna płodu. Proszę o pomoc. 🙂 Jak już znalazłam przy pomocy męża serduszko, to tętno bardzo się wahało od 150 -162. Czy to nie za wysokie tętno ? Może coś źle przyłożyłam, bo jak delikatniej rusze to coś się zmienia. Aż juz mi na czerwono wyskakiwało. Na usg w środę mialam 158 uderzeń.
Jest w normie. Mój jak śpi i się nie rusza to ok 150. Jak szaleje nawet 165 i więcej. Mój gin mówi że to normalne 🙂
 
reklama
Do góry