reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja mialam bete 35,8 w czwartek (dzien lub dwa przed terminem @) dzisiaj wynik 190,5, niby wedlug kalkulatora jest w normie, ale czy nie za mala jest? Wiem tyle, ze pecherzyk mial 20 mm 14 dnia cyklu.. Do tego przed ciaza mialam niedoczynnosc tarczycy tsh 6,0, unormowalam euthyroxem, a dzisiaj mam 0,068… jutro umowilam teleporade z endokrynologiem. Do ginekologa umowilam sie na 8 wrzesnia, troche sie martwie tymi wynikami☹️
 
reklama
Ja mialam bete 35,8 w czwartek (dzien lub dwa przed terminem @) dzisiaj wynik 190,5, niby wedlug kalkulatora jest w normie, ale czy nie za mala jest? Wiem tyle, ze pecherzyk mial 20 mm 14 dnia cyklu.. Do tego przed ciaza mialam niedoczynnosc tarczycy tsh 6,0, unormowalam euthyroxem, a dzisiaj mam 0,068… jutro umowilam teleporade z endokrynologiem. Do ginekologa umowilam sie na 8 wrzesnia, troche sie martwie tymi wynikami☹️

przyrost jest w normie wiec chyba jest ok. Ja mniej więcej w terminie @ miałam 100,6 tez mi się wydawała niska ale przyrost pokazuje w normie. Więcej nie robię żeby nie świrować. Zrobiłam tylko dziś ostatni test to jest różnica z tym z soboty czyli przyrost jest. Do lekarza dowpiero 14. To będą długie 2 tygodnie
 

Załączniki

  • 9B6DA102-E595-407B-B0A8-C1C397326BD8.jpeg
    9B6DA102-E595-407B-B0A8-C1C397326BD8.jpeg
    782,5 KB · Wyświetleń: 74
przyrost jest w normie wiec chyba jest ok. Ja mniej więcej w terminie @ miałam 100,6 tez mi się wydawała niska ale przyrost pokazuje w normie. Więcej nie robię żeby nie świrować. Zrobiłam tylko dziś ostatni test to jest różnica z tym z soboty czyli przyrost jest. Do lekarza dowpiero 14. To będą długie 2 tygodnie

ja juz tez nie bede robic bo mozna oszalec, ja mam wlasciwie dwie wizyty 8 i 14 wrzesnia, wiec zobaczymy.. byle by do wizyty🥺
 
reklama
Ja dziś mam ostatni dzień laby, jutro do pracy😭😭 aż się boję tych choróbstw. Koleżanka z pracy miała nie fajną sytuacje z ginem. Pisałam wam, że zaszła w ciążę w czerwcu i w sierpniu poszła na L4. Chodziła prywatnie, ale poszła też na NFZ, żeby dostać skierowanie na badania. Prywatny powiedział, że na iść na zwolnienie, wtedy nie wzięła L4 za to u tego z NFZ zapytała o to. Jak ją zjechał, że chyba zartuje, ewentualnie tydzień przed porodem, że chce naciągnąć państwo itd. tłumaczyła się, że chore dzieci w przedszkolu i się boi, ma mdłości itd. jeszcze dodał na końcu, że zaraz napisze do prywatnego (bo się przyznała, że prywatny chciał jej dać L4🙄🙄) że w żadnym razie nie ma dawać zwolnienia 🤣🤣🤣
 
Do góry