reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dzień dobry!
Odnośnie snów- u mnie to juz nie sny a bałagan na strychu😆 jak czasem opowiadam mężowi co mi się sni to poł dnia się ze mnie smieje😅
Dopiero od kilku dni bolą mnie piersi w ciągu dnia. Do tej pory tylko w nocy czułam ze bolą a w ciągu dnia nic a nic. Moze to dlatego ze dopiero miesiac przed zajściem w ciążę skonczylam karmić piersią. W poprzednich ciążach juz od pierwszych tygodni nie moglam zdjąć stanika.
Umowilam sie dzis na USG piersi. Termin szybciutki bo juz na poniedziałek.
Miłego dnia!
 
Trzymam kciuki za prenatalne, trochę ciężko mi uwierzyć, ze już zaczynaja się sypać, dopiero rozmawiałyśmy o tym kiedy będzie widoczne serce :D Moje dopiero za dwa tygodnie, ale jutro hematolog, może w końcu się dowiem jakichś szczegółów diagnozy.

Mało się odzywam, bo ostatnio mam mdłości całe dnie i odechciewa się czegokolwiek, a jednak w pracy min 8h spędzam. Myśle, ze jeszcze z 2-3 tygodnie i mdłości powinny w większości minąć.

Miłego dnia wszystkim :)
 
reklama
Do góry