reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Wynik bardzo dobry.
Może teraz po prostu wolniej. W sumie podwoić się powinno co 2-3 dni więc może po prostu trzeba więcej czasu.
Ale wynik jak najbardziej ok. W poprzedniej ciąży też tak mi rosły.
Ginekolog mi napisał,żebym powtórzyła sobie w poniedziałek bo wczorajszy wynik najbardziej był prawdopodobny,że wpadał w dniu @.
Ja mniej więcej dzisiaj mam termin @
Zastanawiam się kiedy iść do lekarza czy 7 czy 14
 
reklama
Ja się czuje bardzo dobrze, ale to do czasu jak mi gin leków nie da,chociaż będę negocjować może nie będzie potrzeby.
Ja idę w piątek zawsze na tym etapie pikało już serduszko 5+2. Ale idę też dla pewności czy we właściwym miejscu się rozwija. Z dzieciakami pierwsze wizyty miałam 4+2😁😁 ziarenka już były widoczne.
Pamiętam to jak dziś.
 
Dzien dobry :) ciężka nocka, młody przeziębiony, cały czas się budził.
Ja wczoraj strasznie się czułam. Dzis póki co trochę lepiej.

Ja się pewnie umówię prywatnie około 8 tyg. O ile będzie mi dane.
 
reklama
Do góry