reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja zauważyłam że jak jem tak max do 20-21 cukier jest ok jak później to jest wyższy no i też zależy co się zje ... Ale wolałabym żeby tą krzywa wyszła ok i żebym nie musiała już nic brać ... A Ty jaki masz cukier ? Norma w ciazy na czczo do 92 chyba teraz
Glukoza akurat 90 była,ale miewałam większe więc mam iść do diabetologa
 
reklama
No ja tak samo dwa razy 200 biorę bo właśnie miałam krwawienia . Teraz od kiedy biorę podwójną dawkę nic się nie dzieje . A no to faktycznie ja mam dziś 8+0 hehe 😄 ja na wizycie byłam we wtorek założona kartę ciąży miałam i teraz kolejna 12.10... w międzyczasie idę na te badania krwi podstawowe .
Oby już tak zostało <3 U mnie na razie bez plamien, wiec chyba prog tez działa.
 
Codziennie przechodzę ale nie wychodzi mi🤣😅😁
Od 1.10 mam mierzyć porządnie cukry na wizytę to będzie dyscyplina, już mnie palce bolą😂😂
No mi już ledwo krew leci z tych palców .. mimo że też biorę acard na rozrzedzenie krwi heh .. wiem że powinnam w dzień mierzyć tak dwie godziny po posiłku ale często o tym zapominam 🙈
 
No mi już ledwo krew leci z tych palców .. mimo że też biorę acard na rozrzedzenie krwi heh .. wiem że powinnam w dzień mierzyć tak dwie godziny po posiłku ale często o tym zapominam 🙈
Najgorzej właśnie te 2h po.
Ja mam takie schemat
Na czczo , po 3 głównych posiłkach 1h 2h ,jeszcze fajnie jakbym dała radę 2-4w nocy,ale wątpię.
 
Najgorzej właśnie te 2h po.
Ja mam takie schemat
Na czczo , po 3 głównych posiłkach 1h 2h ,jeszcze fajnie jakbym dała radę 2-4w nocy,ale wątpię.
O matko 🙈 nie no to ja głównie rano może dołożę coś w dzień tym bardziej jak odstawie tabletki na cukier bo wtedy będzie ważne ile jest tego cukru .. ale współczuję . Moja znajoma też tak miała , ale chyba w nocy jednak spala czasami tam mierzyła ale wien że nie codziennie
 
reklama
O matko 🙈 nie no to ja głównie rano może dołożę coś w dzień tym bardziej jak odstawie tabletki na cukier bo wtedy będzie ważne ile jest tego cukru .. ale współczuję . Moja znajoma też tak miała , ale chyba w nocy jednak spala czasami tam mierzyła ale wien że nie codziennie
Ja tyle muszę przez tydzień bo ja nie robię krzywej,więc musi być dokładny obraz chociaż w ten sposób.
 
Do góry