reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Odebrałam dzisiaj wyniki badań wygląda na to że wszystko jest dobrze Ale zastanawiam się nad glukoza 89 czy to już nie za dużo?
Tak , jest ok. Ja robiłam 3 tygodnie temu cukier zanim wiedziałam o.ciazy i miałam 99. Lekarz skierował mnie na krzywą ;)

Co do bety ja robiłam w poprzedniej ciąży, cykle mi się tak spoznialy , że to był dla mnie jedyny wyznacznik czy faktycznie jestem w ciąży. Dodatkowo placilam ok 40 zł. W tej ciąży nie robiłam, bo to było totalne zaskoczenie.

Ja biorę pregne plus , ale w 2 trymestrze jeśli będę się dobrze czuć i wyniki będą ok to nie będę brała. W dwóch poprzednich ciałach też tylko na początku brałam. Do tego mam acard i wit D. No i globulki na infekcje;)

Ja dziś stopuje z obowiązkami bo brzuch mnie pobolewa . Jaka u was pogoda ? U nas na deszcz się zbiera. Lubię takąpogodę bo najlepiej się wtedy czuje :)
 
Tak , jest ok. Ja robiłam 3 tygodnie temu cukier zanim wiedziałam o.ciazy i miałam 99. Lekarz skierował mnie na krzywą ;)

Co do bety ja robiłam w poprzedniej ciąży, cykle mi się tak spoznialy , że to był dla mnie jedyny wyznacznik czy faktycznie jestem w ciąży. Dodatkowo placilam ok 40 zł. W tej ciąży nie robiłam, bo to było totalne zaskoczenie.

Ja biorę pregne plus , ale w 2 trymestrze jeśli będę się dobrze czuć i wyniki będą ok to nie będę brała. W dwóch poprzednich ciałach też tylko na początku brałam. Do tego mam acard i wit D. No i globulki na infekcje;)

Ja dziś stopuje z obowiązkami bo brzuch mnie pobolewa . Jaka u was pogoda ? U nas na deszcz się zbiera. Lubię takąpogodę bo najlepiej się wtedy czuje :)
u nas też pogoda się psuje A tak było ładnie ciepło całe dnie spędzałam na podwórku z moimi 🐕 mąż w pracy na 14 do nie ma co robić no w sumie by było porządki można by zrobić Ale oszczędzam się narazie
 
Rozumiem też chęć wylogowania się na chwilę z forum i odcięcia. Wiem, że łatwo się mówi, ale może weźcie sobie zróbcie fajny weekend, taki dla siebie, potraktujcie się dobrze, pojedźcie gdzieś, zróbcie domowe SPA, cokolwiek 🙂 Tyle przeszlyscie, żeby być w ciąży. Jesteście cholernie dzielnie i nagrodzcie się za to😃
W sobotę idę z moją 12-latka pobiegać po sklepach, pójdziemy coś zjeść. A wieczorem zrobimy domowe SPA, bo mi już powoli zaczynało odbijać...
 
reklama
Cześć ☺️
jestem tu nowa, na strone babyboom trafiłam całkiem przypadkowo :-) :)
U mnie prawdodopodbnie 6ty tydzien (liczac wg miesiaczki), ale wizyte u lekarza mam dopiero 27ego i wtedy bedę miec tez potwierdzenie :) wg aplikacji wylicza mi termin na 8 maja.
Mam nadzieje, ze cieplo mnie tutaj przyjmiecie 🥰
 
Do góry