reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Cudna wiadomość ❤️ I trzymam kciuki by z dietą udało się troszkę ogarnąć 🥰 A cukier na jakim poziomie miałaś ostatnio?
99 czyli idealnie na końcu normy🙈
Jeszcze jakieś bakterie mam w moczu i coś tam kazał mj brac do następnej wizyty ale nie pamietam nazwy 😀
Wogole to sie zdziwiłam bo dam mi ten femibion (nie wiem skąd go wziął) i zapłaciłam tylko 150 zł wiec nie policzył za niego nic
 
Jeśli któraś z was bierze mama dha premium plus to niech odezwie się do mnie na priv, chetnie przekaże dalej bo mam prawie 3 opakowania 🙈

oczywiście za darmo. Porostu szkoda mi wyrzucić
 
Ostatnia edycja:
Kiedy macie rocznicę? My mamy w piątek, ale że weekend imprezowy to rocznicowy weekend przełożony na 24/25/26 i też nie mogę się doczekać:) choć rocznicowy a atrakcje dla maluchów ale zawsze to odskocznia i zmiana miejsca dla nas :)
my mamy rocznicę 26.09😋♥️

Teraz was czytam, bo moja córka miała urodziny i rodzice przyszli na 🍰🍰😋
Ja wczoraj powiedziałam dyrce w pracy😎to był spontan ..może jej nie być przez 2 tygodnie wolałam nie ryzykować
 
Byłam dziś na wizycie. Trochę zajęło mi nadrobienie was 🙈
Wszystko ok, serduszko jest, bije ale nie udało się usłyszeć bo za daleko ulokowane od głowicy. Mega próbował lekarz ale nie udało się. Wg om 6+4 wg usg 6+3 zarodek 0,61cm czyli wszystko jak powinno być. Pytałam o witaminę b12 i b6 to jak chce to kawał mi brać femibion bo zawiera w składzie. O żołądek pytałam to powiedział ze pewnie ze stresu choć ja wiem ze raczej nie bo boli mnie tak od niedzieli/poniedziałku. Mam trzymać dietę cukrzycowa i powtórzyć glukozę na następna wizytę.ale przyznaje się ze dla mnie ta dieta to kosmos i nie ogarniam tego wiec pewnie skończy się jak ostatnio.
Następna wizyta 5.10 w moje urodziny 🙈
♥️♥️super wieści .
To masz urodziny 10 dni przede mną 😋🥳
 
Jestem już po wizycie. Pęcherzyk bez zarodka... Pusty... Wygląda na 6+3. Mam zrobić badania krwi jutro i za około 5 dni żeby sprawdzić poziom bety ale niestety, nie wygląda to zbyt dobrze.
Trzymam kciuki! U mnie 6+4 a zarodek dopiero 1.2mm(gin powiedziała że zagnieździł się 1-2dni temu dopiero) więc może u Ciebie podobna sytuacja.
 
Moja wizyta dopiero w poniedziałek, 20.09, ale jutro rano badania krzepliwości krwi, nie mam jakichś nadziei co do wyników w sumie, pewnie wyjdzie ok.
22:00 a ja wybieram się spać, jakaś obolała dziś jestem, cały brzuch mnie boli, łącznie z macicą, taki dziwny tępy ból. Oby jutro było lepiej :) Trzymam kciuki za jutrzejsze wizytki, pamiętam, ze kilka w planach było :)
 
Trzymam kciuki! U mnie 6+4 a zarodek dopiero 1.2mm(gin powiedziała że zagnieździł się 1-2dni temu dopiero) więc może u Ciebie podobna sytuacja.
Gratuluje Twojej fasolki♥️
Wiesz, ja coś przeczuwałam. Nie zgadzał mi się wiek ciąży po pierwszej wizycie i to nie dawało mi spokoju. To nie była planowana ciąża ale i tak jest mi cholernie przykro😢😢, nawet nie sądziłam, że aż tak. Pozostaje mi czekać do wyników badań i kolejnej wizyty za tydzień... Czasem cuda się zdarzają ale to czekanie bardzo wyczerpuje psychicznie😣😣😣
 
reklama
Gratuluje Twojej fasolki♥️
Wiesz, ja coś przeczuwałam. Nie zgadzał mi się wiek ciąży po pierwszej wizycie i to nie dawało mi spokoju. To nie była planowana ciąża ale i tak jest mi cholernie przykro😢😢, nawet nie sądziłam, że aż tak. Pozostaje mi czekać do wyników badań i kolejnej wizyty za tydzień... Czasem cuda się zdarzają ale to czekanie bardzo wyczerpuje psychicznie😣😣😣
Trzeba być dobrej myśli. Moze tak jak mówi @Lean_S
Tez mamy tu dobry potrójny przykład teoretycznie nieciekawego początku @olguu
 
Do góry