reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Wow! Musisz być w szoku ❤️😱 a jak beta? Dałoby się z niej domyśleć, że jednak większy pakiet? 😅❤️
Jestem i to w ogromnym. Beta wskazywała na to, że dzisiaj dostanę skierowanie do szpitala i za chwilę nie będzie nawet jednego. A tu trójka. 😂
Moja reakcja w gabinecie była taka sama 😂😂
@olguu czy lekarz określił tydzień?
4 tydzień i 5 dni. Tyle miał dzisiaj największy pęcherzyk. Ciąża z usg wychodzi młodsza, ale moje cykle były bardzo nieregularne i to pewnie dlatego.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was ma ryzyko konfliktu serologicznego? Kiedy najlepiej badać przeciwciała i czy to badanie nazywa się odczyn Coombsa czy jakoś inaczej?
Ja mam niezgodność serologiczną, po poronieniu dostałam immunoglobulinę, przed poronieniem nie miałam przeciwciał do antygenów krwinek czerwonych na szczęście, ale teraz muszę zbadać i pilnowac tego co trymestr, żeby nie pojawiły się jakies duże ilości tych przeciwciał… Ogolnie ciężki temat, bardzo skomplikowany, bo ja mówię tylko o niezgodności Rh, a można mieć dużo więcej innych :/ Badanie to odczyn Coombsa bądź test antyglobulinowy
 
Ja mam za sobą właśnie wizytę. Dzisiaj jest 5+1 i lekarz nic jeszcze tam nie widział. Dostałam tylko skierowanie na betaHCG. Czy któraś z Was tez tak miała ? Żadne objawy mi nie minęły a wręcz się nasiliły
Spokojnie, pewnie ciąża jest młodsza niż sądzisz. Ja dziś niby 6+4 a zarodek ma dopiero 1.2mm i brak serduszka póki co. Gin stwierdziła że spokojnie, niech się rozwija w swoim tempie, a za dwa tygodnie mam sprawdzić czy urósł 🤗
 
reklama
Spokojnie, pewnie ciąża jest młodsza niż sądzisz. Ja dziś niby 6+4 a zarodek ma dopiero 1.2mm i brak serduszka póki co. Gin stwierdziła że spokojnie, niech się rozwija w swoim tempie, a za dwa tygodnie mam sprawdzić czy urósł 🤗
Tez tak przypuszczam, chociaż cykle mam jak w zegarku 29 dni, zawsze nawet miesiączka o tej samej porze nad ranem przychodzi ale wiadomo może akurat coś się przesunęło. Plamiłam i to porządnie ale szybko ustało. Objawy jak miałam tak mam ale odpuściłam już i nie nastawiam się. Lepiej się miło zaskoczyć niż znowu rozczarować
 
Do góry