reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja ratuje się probiotykiem.
Od lekarza to co zwykle smecta, elektrolity oraz probiotyk.
Jeśli nie będzie poprawy to do kontroli w piątek.
Niestety mamy problem z piciem smecty i myślę czy możemy ratować się trochę innym sposobem przyrządzania tego lekarstwa 🤔

Elektrolity w proszku wsypuje do buzi (rozdzielając porcję na kilka razy) a dziecko bierze łyk wody, rozpuszcza je i połyka - (coś na zasadzie płukania jamy ustnej). Myślicie że smecte mogę tak samo podać?
Myślę że możesz spróbować tak że smecta aby chociaż trochę połknął
 
A u mnie bostonka u małego. Poszłam z nim do lekarza żeby się upewnić czy na pewno afty a nie jakieś inne świństwo bo nigdy w buzi nic nie miał, pani najpierw mówi no raczej afty ale jeszcze coś zobaczę, ja mowie ze ma Pani na myśli bostonke ?? Mowie ze nie ma nic na rączkach i stopach, że sprawdzałam ona patrzy jeszcze raz i mówi o tu na rączce, widzi pani te kropeczki ?? No kurde 3 kropeczki, w życiu bym nie wpadła na to:D powiedziała że to bostonka tylko w mega łagodnej wersji, że mu się upieklo, miał podwyższona temp przedwczoraj do 37.5 i niespokojny w nocy a tu bostonka, kosmos. Do żłobka w poniedziałek, na razie posiedzi z moja mama :)
 
reklama
A co się działo? Ja nie mogłam spać, miałam ponad godzinną przerwę w nocy, a potem głupie sny. Będę dziś niewyspana 😴
 
Do góry