reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej, hej 🙂 Byłam rano na becie, czekam na wyniki. Ale, powiedzcie czy taka ciemniejącą kreska na tescie jest dobrym znakiem? Ten pierwszy robiony byl w piatek, ciemniejszy dziś.
 

Załączniki

  • IMG_20210906_124443.jpg
    IMG_20210906_124443.jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_20210906_094353.jpg
    IMG_20210906_094353.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 78
reklama
Ale jestem podekscytowana! Mam ochotę powiedzieć wszystkim i mimo, że moje poprzednie ciąże przebiegały bez większych komplikacji to rozsądek kłóci się z sercem i chyba poinformuję najbliższych po USG. Czy któraś z Was ma już dzieci w starszym wieku? Mam 2 córki 12 i 8 lat nie wiem kiedy im powiedzieć.
 
Ale jestem podekscytowana! Mam ochotę powiedzieć wszystkim i mimo, że moje poprzednie ciąże przebiegały bez większych komplikacji to rozsądek kłóci się z sercem i chyba poinformuję najbliższych po USG. Czy któraś z Was ma już dzieci w starszym wieku? Mam 2 córki 12 i 8 lat nie wiem kiedy im powiedzieć.
Moj syn 9 lat,powiedziałam mu jakoś przed 12tc,samo wyszło jakoś na luzie.
 
reklama
Sprawdzałam wczoraj z ciekawości moje pierwsze zdjęcia i pomiary z USG i w obu przypadkach po 6 równych tygodniach od ostatniej miesiączki było bijące serduszko. Za drugim razem nawet w 5+4.
Ja w poprzedniej ciąży byłam 4+5 to jeszcze wiadomo nic nie było bo za wczesnie. następna wizyta była 7+5 to już było bo dużo później
 
Do góry