reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam się z rana, która w nocy niespodziankę zrobiła??? ;)
Beata ja chyba nie urodzę w tym miesiącu, chodzę, skaczę, sprzątam, tańczę i nic. Wczoraj przez jakieś 5 godzin łaziłam po sklepach i cisza. Mam nadzieję, że dzisiejsze badanie coś ruszy albo da odrobinę nadziei na rozwiązanie.
eM-eS-Zet gratulacje :D
Migotka piękny pokój i oryginalny styl, ekstra :)
 
reklama
Mijaka to daj znać jak po wizycie.
Ja to nawet już nie mam przepowiadajacych skurczy Dzisiaj biorę się za mycie okien ☺milego dnia dziewczynki bo 0ogoda piękna ☺Może jakaś dzidzia się pojawi ☺
 
czyli jaki kolejna majówka dzis jade na wywołanie porodu trzymajcie kciuki zeby Olivka zechciała wyjść .
08.05.2015 ładna data ;)
Moi chłopcy z 08 rownież tylko , że z kwietnia ale cieszą sie że siostra tez z 8 moze będzie :)
Ależ sie boje :(
 
reklama
Em-es-zet gratuluję!

Matik, powodzenia! Na pewno wszystko będzie dobrze.

Ja chyba bardziej denerwuję się samym faktem powiększenia rodziny niż całym "procesem" porodu. Do terminu dokładnie dwa tygodnie, jestem więc chyba jedną z ostatnich majówek, ale od kilku dni mam dziwne przeczucia...
Wczoraj gin stwierdził, że moje ciśnienie (130/95) jest na tyle niepokojące, że dał mi skierowanie do szpitala. Na całe szczęście udało się pogadać z personelem i zrobili mi cały zestaw badań bez przyjmowania na oddział - jakbym musiała siedzieć przez 3 dni, tak jak mają to w regulaminie, to bym chyba zanudziła się na śmierć.
 
Do góry