reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
A ja chyba dzis przespie caly dzien... Humor mam do dupy, pogoda do dupy. Umylam garki, ugotowalam zurek i nic mi sie wiecej nie chce...

Sembo no nie - wez mi powiedz jeszcze ze ty 88 rocznik jestes tak jak ja:D
 
Witajcie dziewczyny!

Rodzice wczoraj pojechali, więc mam więcej troszkę czasu, bo tak jak mały spał to siedziełam i gadałam z rodzicami.

Jestem zakochana w moim Syniu do potęgi! Wypisz wymaluj tatuś moje ma jedynie dłonie. Mąż również rozkochany, jak jest w domu to bardzo mi pomaga, przewija, usypia, kąpie. Wiktor cwaniaczek chciałby spać w łóżku i na rączkach, ale robimy wszystko żeby jednak spał w łóżeczku.

Citrus
jak zareagował Twój psi synio na nowego przybysza:)? Bo mój jak tylko mały zakwęka to jest pierwszy i sygnalizyje, gdyby tylko mógł to wylizałby go od dołu do góry.

Mój pokarm się już ustabilizował, około 2 razy na dobę mam taki jakby nawał, że strasznie nabrzmiałe i twarde, ale dajemy radę bez odciągania mały wszystko wyżera ;-)


Zapominajaka właśnie laktator nie ma gwarancji?

Kartagina no nieźle, na prawdę wydahę mi się, że dużo córcia przybyła na wadze.

Natalia_bis to super że znaleźliście swój sposób na usypianie Ady.


Trzymam kciuki za dwupaki!!!!!! Powodzenia

Miłego dnia dla wszystkich!
 
Noirel, nie życzę Ci, żeby Twoje plany runęły w gruzach, ale bym chyba ze śmiechu się zesiurała, gdyby Kacper stwierdził w sobotę, że "pierdzielę, wyłażę" :-D

Cytryna nie kracz!!! teraz jak czasu nie mam to ciągle mam jakieś bóle i skurcze,mój R. musiał potwierdzić obecność na weselu,niestety beze mnie:-( ehh...powiedziałam ze ten tydzień leżę i się lenię może powstrzymam,ale Kacper widać lubi na przekór:szok:
 
Hejka- wrocilam od gin . wieści- takie ze mały nie chce wyjśc na swiat:no:
Prosiłam o poruszanie i żeby cos przyspieszyć- to wiecie co zrobiła wsadziła wziernik sprawdziła szyjke i to wszystko. NIC zero nawet nie poruszała- ja pierdziut:sorry2: nic więcej nie robiła- alni usg ani ktg. normalna - OLEWKA.
więc musze poczekać. do piatku.
 
Męczę cyce laktatorami. Elektryczny nie odciągnął nic, ręczny jakieś 20 ml ( po karmieniu) no masakra jakaś. Chyba wywaliłam kasę w błoto kupując ten elektryczny :dry:
Z tego co pamiętam, to masz medelkę mini electric?! Ja jestem mega niezadowolona z tego laktatora, tak jak u Ciebie - prawie wcale mi nie odciągał :( Ręcznie było szybciej, więcej i ciszej ;-) (bo jak dla mnie to on głośny był..) Z tym, że ja go nie kupiłam w sklepie, a od laski na aukcji, która go używała niby tylko chwilę. Więc myślałam, że może był już wyeksploatowany na maxa.... a tylko w opisie babka napisała, że chwilę go używała i się poddała z laktacją. A jak piszesz, że i Tobie tak działa, to może jednak ten model jest do pupy :sorry2:
 
Z tą Medelą Mini Electric to z mojego doświadczenia to trzeba mieć ładnie pozakręcane wszystkie części i koniecznie szczelny ten "listek"... jejku nie wiem jak on się tam nazywał, ale był biały i taki z gumy. Jak mi się zużył to też mi przestawała ciągnąć. Spróbujcie pokombinować.
 
Wróciliśmy od pediatry... Mateusz nadal nic nie przybrał od wyjścia ze szpitala, położne pobrały mu siku i krew do badania bilirubiny, CRP i do zrobienia morfologii, za jakąś godzinę będą wyniki. Jestem ZAŁAMANA, bo ostatnią rzeczą której chcę, to żebyśmy musieli z Matim iść do szpitala, zaraz zacznę wyć :-(
 
reklama
citrus Hej trzymam kciuki ! Mniej więcej przerabiałam to samo w moim Młodym jak miał 6 dni i nie skończyło się szpitalem a tylko moim sraniem ze strachu. Tobie życzę tego samego i czekamy na wieści...
 
Do góry