reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Noirel przekaż proszę Eljar, żeby do jutra wytrzymała!!!

Julka w moim wieku już się świeczek na torcie nie układa, bo termin ważności z lekka może konsumentów odstraszyć.

Ja nie mam nic przeciwko wątkowi porodowemu. Obowiązku pisania i czytania nie ma, ale faktycznie może warto poczekać aż się nasze maluszki wyklują i każda będzie miała już jakieś doświadczenia.

Eklerka głupia sprawa. Ja nic nowego nie napiszę, może poza tym, że znajomy dalszy był w podobnej sytuacji. Skusiło go 5 tysięcy i odwołał zeznania. Tamten po opuszczeniu więzienia (odsiadkę i tak miał, ale krótszą) znalazł go i chłopak do końca życia na wózku będzie jeździł, stracił domowy majątek (typu tv, meble mu zniszczyli itp.), zabili mu 2 psy, zniszczyli auto. Żadna kasa nie jest tego warta.

nerwy mnie zjadają przed jutrem. Dajcie mi znać, jak się jakieś dzieciaczki pojawią :tak:
 
reklama
co do wątku porodowego - to jestem ZA :> Jak ktoś nie chce, to przecież nie musi wchodzić tam i czytać. A rozpakowywanie skończymy pewnie w czerwcu więc niektóre już będą mieć "blade" wspomnienia z porodówki. :)
 
Ja co do wątku poporodowego tez jestem ZA uwielbiam czytać takie akcje... :)
a kogo ma zrazić to niech nie wchodzi :)
ja np. z checią czytam akcje porodowe kwietniówek, a wcześniej marcówek każdy poród jest inny i można dzieki temu dużo zdobyć i być przygotowanym na różne sytuacje. :)
 
Zapominajka, ale Ci zazdroszczę, że będziesz mieć za chwilę Matyldę... :sorry2: Ja już mam dosyć bycia w ciąży, raz mi wystarczy, nacieszyłam się, namęczyłam, mogę rodzić! :-D
 
Ja też zazdroszczę! i tak jak cytrynka mam już dosyć........! A ja coś czyje że przenoszę swoją ciążę do ostatniego momentu aż zdecydują się mi wywoływać poród. Hehe już mam takie chore jazdy... Michasia urodziłam 3 dni przed terminem wywolalam z mężem poród porządnym sexem.. Mąż do tej pory wspomina że to była jedna z najlepszch akcji xD faaaaak tak było ;) godzinę po takim sexie zlapaly mnie skurcze ;)
 
citrus też mam już zdecydowanie dość bycia w ciąży i chętnie bym urodziła :)

co do wątku z porodówki to nie mam nic przeciwko i pewnie bym podczytywała :-)
 
reklama
Do góry