reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

A JA WAM SMAKA ZROBIĘ !!!!!
WŁASNIE JEM LODA ROŻKOWEGO WANILIOWO-CZEKOLADOWY Z ORZESZKAMI :D
mmmmmmniam :DD

41079_lody_rozki.jpg
 

Załączniki

  • 41079_lody_rozki.jpg
    41079_lody_rozki.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 26
reklama
kartagina dziękujemy bardzo :happy:
Ja też się nieraz bezmyślnie podrapię po brzuchu, a wtedy to już koniec - dosłownie boli:eek:

anet213 ja na pewno nie zamierzam dawać koperty. Moja Mama pracuje w szpitalu od ponad 30 lat, więc coś powinno się jej należeć, chociażby dobre traktowanie jej córki. A było całkiem odwrotnie - jakby wyżywali się na mnie właśnie dlatego, że jestem córką lekarki. Ech...służba zdrowia:crazy:
 
no tak,to napewno nie jest metoda...ale jednak inaczej na człowieka patrzą...chociaż jak dla mnie to już ostateczność...tak się zastanawiam nad tym swędzeniem skóry brzucha...ja narazie niczego takiego nie mam...być może to jeszcze przyjdzie...w końcy Wy jesteście w przodzie,a ja "dopiero" 28 tydzień;-)
 
Anet, Ty nie myśl o żadnych kopertach! Przez takie podejście moralni degeneraci pracujący w służbie zdrowia uważają, że wolno im szanować wyłącznie tych, którzy za ten szacunek zapłacą. ABSOLUTNIE NIE WOLNO!

Moja babcia (gdy jeszcze ogarniała, co się wokół niej dzieje), gdy wstawiali jej endoprotezę, biegała po lekarzach i pielęgniarkach z kopertami i słodyczami, jakby im się należało za to, że wykonują swoje obowiązki. Przypominam, że za wykonywanie swoich obowiązków mają PENSJĘ. Podejrzewam, że żadnej z was prezentów nie dają za to, że robicie, co do was należy w ramach waszych obowiązków, prawda?
 
Ostatnia edycja:
A JA WAM SMAKA ZROBIĘ !!!!!
WŁASNIE JEM LODA ROŻKOWEGO WANILIOWO-CZEKOLADOWY Z ORZESZKAMI :D
mmmmmmniam :DD

Zobacz załącznik 544560

Hmmmm ja właśnie wrąbałam
5907439112180.jpg
i zaraz chyba pęknę :p

Doczytałam was po weekendzie, uśmiałam się - zwłaszcza z bąków - ale ja też nie potrafię ich powstrzymać :zawstydzona/y: Fajnie tak móc ponarzekać w gronie kobitek, które top rozumieją i nie wyśmieją tylko jeszcze pocieszą;-)
Aaaaaaaaaaaaa właśnie co do narzekania to czasami ucieka biodro :szok::szok::szok: takie głupie uczucie - idę sobie całkiem normalnie a tu takie myk i o mało nie leżę :szok: do tego okropny ból (tak mi się wydaję, że to przez to że nam się te stawy rozluźniają)

Noirel szkoda tych perfum :wściekła/y: ja sobie też kiedyś kupiłam takie na które strasznie chorowałam bardzo długo, no i też zdążyłam się nimi ze 2 razy prysnąć i mójj szanowny małżonek mi je stłukł :szok::wściekła/y: dobrze, że to zauważyłam, bo by się w życiu nie przyznał. Ale mam nadzieję, że u Ciebie tak nie było ;-)

Zapo głowa do góry, za kilka dni pogoda się zmieni, wyjdzie słonko i humorek sie poprawi.

Sembo dajesz czadu z tymi porządkami, ale ja Cie doskonale rozumiem - sama mam napady takiego powera - tyle, że potem muszę to odchorować w postaci bólu całego ciała:eek: Dokładnie tak było po skręceniu komody ;-);-)

Wczoraj przywiozłam ubranka dla Gabrysi, zaraz zacznę je prać, tylko się zastanawiam nad prasowaniem - chyba będę robiła to na raty po trochu - tak, żeby mieć z tego przyjemność ;-)

Elajar Ty nawet nie żartuj sobie z tym rozpakowywaniem w marcu i nie obchodzi mnie to że masz ich tam dwoje - bliźniaki też można urodzić w terminie;-)

Cytryna BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam takie samo podejście do sprawy kopertowej - a to już takie moje zboczenie :
Zgłoś korupcję
PAMIĘTAJ!​

Nie podlega karze osoba, która wręczyła łapówkę​
i o tym fakcie poinformowała organ powołany do ścigania przestępstw,​
ujawniając wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten o nim się dowiedział.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Citrus aleś mnie pocieszyła:wściekła/y:;-)rany ja chyba wpadłam w ta moja depreche bo az plakac mi sie chce z tej mojej bezsilności a mialam dzisiaj wkoncu zakupy wyprawkowe zrobic ale nawet na to nie mam sily zeby strony na allegro przegladac:wściekła/y:
 
Do góry