reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

widze ze chorobska na topie ...
ja juz odchorowalam w tej ciazy jedno porzadne zaziebienie ciezko bo nie ma jak sie leczyc tylko czosnek i witamina c ale ile mozna fujjj
a teraz mdlosci jak to jest ze z jednego wyjde do w drugie sie laduje mam nadzieje ze ksiazkowo mdlosci minal po 12tc nie obrazilabym sie gdyby minely wczesniej bo chydna to sprawa
a tak to chyba za duzo pracuje wykonczona jestem
 
reklama
ja kupiłam dzisiaj te o których pisała Noelle i też działają:)
my zjedliśmy obiad- jabłka bo nic innego dzisiaj nie wchodzi i chyba będzie drzemka, bo taka pogoda ,ze sie funkcjonować nie da
 
rzasia witaj :-)

No ja też dzisiaj jakaś mega śpiąca.... :sorry: może się położe na godz. jak ugotuję zupkę... :-)


Wczoraj ugotowałam zupę ogórkową - uznałam, że zrobię więcej to będzie na dziś.... ale jak życie pokazało - zupa była tak dobra, że zjedliśmy całą z meżulkiem dn. wczorajszego... :sorry::-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Majóweczki,

widzę nowe Mamusie, które witam serdecznie

a wy tu wciąż o jedzeniu, a mnmie mdli na sam zapach, a może już nawet widok, bleee
Myśle sobie, że jeszcze chwila i będziemy się cieszyć przypływem energii jak u osiemnastolatek :)

Citrus ta ilość książek czytana przez Ciebie jest dla mnie niemożliwa. Ja też lubie czytać i czytam szybko, ale ... pełen podziw.
A możesz zdradzić skąd masz książki do czytania w takich ilościach??
Mnie audiobuki jakoś też nie przekonują, lubie 'dotyk" książki, zapach druku i właśnie przyjemność samego czytania

U mnie w domu znów choróbsko, tym razem mały przyniósł jelitówke, choć mam nadzieję, że to może tylko zatrucie ... .

Pisałyście o wieku, ja mam 32 lata.

Pozdrawiam
 
Dziewczyny co do ksiażek -podziwiam!
ale postów, trudno wszystko przeczytac :)
mnie tez jakas sennosc meczy, padam i zasypiam w sekunde, mam nadzieje ze te siły obiecane w kolejnym trymestrze nadejdą :)
pozdrawiam
 
melduje sie równiez z brakiem sił, ale za to z mega mdłosciami i gumą miętowa w paszczy.....

pozdrawiam was kobitki i przepraszam ale tak mnie mdli, ze nie moge doczytac wszytskiego.... choć bardzo sie staram...
 
Wiecie jak to dziś jest, wezmiesz 1dzien chorobowego i cię pozbawia premii na cały miesiąc co u niektórych robi kolosalną różnicę. Więc przychodzą takie wraki człowieka i narażają. Szkoda że takie mamy prawo...

Co do sennosci to taki dzień. Ja w nocy prawie nie spalam a po 17 jak padlam tak teraz się ocknelam.

Dziewczyny mam pytanie. Może któraś badała sobie szyjke macicy? Ja wczoraj aplikujac sobie luteine twierdzilam że mam tam wszystko bardzo napuchniete a szyjka jakby jest bliżej wyjścia niż zawsze, albo to takie wrażenie tylko?
 
ja co prawda nie badałam szyjki, ale jak błam w piatek na wizycie, to lekarz badał i stwierdził : szyjka odpowiednio rozpulchniona, jest dobrze.
Także przyjęłam wersję ,ze to normalne skoro mówi ,ze to dobrze.
ale wiecie, nigdy wcześniej w ciązy nie byłam i tak na prawdę co powie lekarz to świecie w to wierze:)
 
reklama
Witam ponownie
mavika tak to normalne szyjka w ciazy jest wlasnie taka rozpulchniona

No a ja polozylam juz mloda spac i nareszcie mam czas odetchnac hehehe. Lece nadrobic forum i ogarnac co mam do zrobienia
 
Do góry