reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej laski, ja juz po pracy, uspilam mlodego i jestem..pije pifffko...
Ciezki dzien...caly z dyrektorem handlowym..masakra..dodatkowo zwalnia sie staly pracownik, drugi tez w miare kumaty odchodzi okolo wrzesnia..tak wiec zostane z zielona nowo wyrekrutowana zaloga..czyli czeka mnie zapieprz za wszystkich..pomijajac juz to ze moja wiedza tez nie powala...
Ormianka..dobrze ze zdjecia sie zachowaly
Kooska brawo dla O. Choc ja wiedzialam ze ona da rade..ma to po mamie ;-)
Ewcia...twoj m. Mnie rozwala..nie wiem co napisac...
 
reklama
Nom ja tez nie wiem co napisać....moze to ze na Canal+ ogladam Cirque du soleil. Takie widowisko cyrkowe. No niesamowite rzeczy tam wyprawiaja a oprawa muzyczna, scenografia wciąga dorosłego jak dziecko w bajkę.
 
Hehe ja mam ostatni miesiąc :D kablowka byla oplacona z góry przez właścicieli i dostaliśmy gratis wszystkie kanały. Ale niestety już wkrotce odłącza i wrócimy do pakietu podstawowego :) No nie mialam pojęcia ze współczesny cyrk tak wygląda. Naprawdę niesamowite. Ciekawe czy to bylo do obejrzenia na żywo czy stworzone właśnie pod nagranie telewizyjne.
Siedzę w wannie w gorącej wodzie bo normalnie wieczorami juz mi zimno.

Musze po tym moim jezorze pojsc na morfo. Siostra polecila wiec mama juz dziurę w brzuchu wierci. Jej zdaniem te zmiany były na tyle atypowe ze wartoby było sprawdzić czy nie ma jakiegoś powazniejszego powodu... :/
 
Dziendoberek
Próbujemy wstawać wcześniej, bo od przyszłej środy żłobek. Na razie kończy się to tak, że choć wstałam to i tak leżę w łóżku. Dzisiaj Wojtka szczepienie na pneumo i meningokoki, pierwszy raz... Zastanawiam się czy nie za wcześnie z tym żłobkiem ruszamy:/ Co myślicie?
 
Ormianka nie wiem czy za wczesnie... O. juz zaczela zlobek i jest super :)
Ewcia...nie wiem czemu Leon wciaz placze...moze opiekunka mu nie pasuje, moze po prostu potrzebuje wiecej czasu do przystosowania sie... Z doswiadczenia wiem, ze sa dzieci, ktorym nawet pol roku potrzeba... mielismy w grupie takiego chlopca. Strasznie plakal :/
 
No u mnie super. Dżunior jakoś nie odczuł mojego powrotu do pracy, mąż daje rade w domu. Mały biega non stop, wspina się, wszystkiego musi dotknąć, zajrzeć. Jest taki radosny, gada do siebie, do nas, przytula się non stop. śpi nadal 2 razy dziennie po około 2 h :)
Ja czuję sie gorzej :baffled: powiem krótko 7tc :-D
 
reklama
Do góry