reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Ją to nawet nie marzę o wakacjach...
Tantum verde to u mnie podstawa..ale tym razem nie pomaga i nawet mam wrażenie że bardziej podraznia mi śluzowie..
 
Hejka.
Wrocilam z pracy kolo 18 amwiec tatus byl nieco poirytowany ale nic nie poradzę jak zjechalo sie cale towarzystwo na 3 dni. Z kazdym cos obgadaj a po roku jest czym gadać I mija dzien a nadal mało zrobione. Leon dzis w zlobie nie byl I nie wiem czy w tym tygodniu pojdzie. Rano wygldal jak nedza I rozpacz z gilami zaschnietymi pod nosem I zaklejonym okiem ze n ie mógł otworzyć.
Ormianka co dawalas Wojtkowi jak mu ostatnio ropialo?
Szkoda troche bo po powrocie trzeba będzie adaptacje zacząć od zera :/ a juz bylo blizej niz dalej... dobrze ze stary jeszcze na wolnym ale boje sie takich sytuacji jak będziemy obydwoje w pracy. Jak wiadomo musze sobie radzic sama bo wg m. wszystkiemu bedzie winny żłobek I wyjazd no I moja praca bo po co mi ambicja nie. Teraz tez Mlody przeziebiony bo mu na bosaka na balkon pozwolilam wyjść. A ja dalej uwazam ze to ząb albo jakas kumulacja.

Fifowa zazdroscic

Evi powodzenia w biznesie.
Aniazetka super akcja z kamperem.
 
Wiolonczela ale nie pisze o firmowym podgrzewaczu za 2-3 stowy aventu czy TT, ja swój na szybko kupiłam w necie za 60 zł i spelnia swoją role idealnie na wszelakich wyjazdach, jest mały i lekki,
 
Loo toś z grubej rury pojechała :D tylko ja na dicortineff musialabym poczekać az mi stock na hurtownie przesuną...bo skąd tu Rp. Na razie 0,9 NaCl i Homeoptic wkraplam...no probuje bo jakis niedotchniacy się zrobił
 
Zboczenie zawodowe;) spytaj moze co gdzies sprzedadza. Teraz to wszyscy, wszystkim, wszystko sprzedaja. Mi ostatnio dali Hydrocortyzon 1%, a jeszcze sama się pytalam czy jest jeszcze na Rp.? Zresztą tym tez go smaruje:/

Sulfacetamid tez Rp. i tez go sprzedają bez...

Kurcze, Aniazetka podkusilas mnie z tymi brwiami. Zazdraszczam

No i skonczyla sie Gra o Tron... ech... podjaralam się tym serialem jak siusiara:/
 
Ostatnia edycja:
Hej....u nas cała nocka przespana...dzięki temu odespalam. .. Kaszel nadal meczy, gardło ciut mniej....
Ją już po kawie, młody kończy kanapkę...
 
reklama
Ja tez juz po kawie. Dzisiaj pobudka o 3. Chyba zimno bylo O. ale ze bylam nieprzytomna to nie wpadlam na to zbyt szybko i sporo ryku bylo :/ dospalysmy potem do 6.30. ach to zmeczenie... zawsze jestem poirytowana i nie mam cierpliwosci, gdy jestem niewyspana.
Filipia Ty juz pewnie opalona. U nas nie ma slonca, nie lubie lezec i sie smazyc, no i przede wszystkim nie mam czasu. Poniewaz moja bladosc juz mnie oslepiala, to kupilam wczoraj samoopalacz. Uzylam raz i musze Wam powiedziec, ze efekt ekstra.
 
Do góry