reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Ja czekam az mala padnie. Od 7.00 na nogach i do teraz zadnej drzemki...:/ a mam juz chec na relaksik sama ze soba i kawka. Pogoda do bani, wiec siedzimy w domu i nuuudy...obejrzalysmy wszystkie ksiazeczki, potanczylysmy przy afrykanskich rytmach, zabawki rozwalone po calym mieszkaniu, poprzytulalysmy i powygupialysmy sie na lozku, pogadalysmy z siostra na skype i juz nie wiem co robic z nia...
Wyciagnelam skladniki na muffinki. Potem zrobie :)
 
reklama
Witam sie ja. Tutaj upal straszny, spacerki tylko wieczorami. Zdjecia wrzuce jakies jak wroce, bo z tableta troszke nie bardzo, poza tym mam je na wszystkich mozliwych urzadzeniach i najpierw musze zrzucic w jedno miejsce;-) O dziwo malzonek nad wyraz pomocny. Dzis o 6.30 zabral Filipa na spacer, zebym mogla dospac;-)
Ale mega boskich rodzicow spotkac mozna wszedzie. Wynalazki nawet tutaj dolecialy;-)
 
Witam sie i ja.
Mlody padl... wreszcie. My po weekendzie na działce. Wojtek znowu by molestowany przez kmary. Oprysk duzo pomógł, ale i tak z 5 ugryzien dostał. No i cos go rabnelo pod okiem i mu spuchlo. Wyglada jak siedm nieszczęść... a jutro mamy wizytę u laryngologa. Mam nadzieje, ze nie nasle na mnie opieki spolecznej;) z działka przerwa az wszystko sie zagoi, mam dosyć.
Tak poza tym to nudy. Impreza sie udala, ale to juz nie te czasy kiedy siedzielismy do rana. Dostalam od dziewczyn bon do Spa:D i hak zaczelam przegladac ich oferte to stwierdzilam, ze przydalby mi się generalny remont:/ po lecie zacznę dzialac;)

Dziewczyny zazdroszczę Wam tych nocek. Wojtek nadal ma z 3 pobudki... i spi z nami:/
 
Hej ,my ciągle w biegu dziś już milion spraw załatwionych ,ale dobrze ,że coś się dzieje w temacie mojej firmy .
Jeśli chodzi czy się będziemy zajmować są to usługi ogrodniczo - porządkowe ,kompleksowe sprzątanie domków ,pensjonatów ,a także pielęgnacja ogrodów .(jeśli chodzi o projektowanie to się zobaczy wszystko zależy jakie będą potrzeby)

U nas też komary straszne wieczorem posiedzieć na dworze nie da rady ,ja psikam mała jakimś środkiem i nawet pomaga tylko mnie coś gryzą jakoś mnie strasznie lubią :baffled:.


Filipiamama- korzystaj ,odpoczywaj ile się da u nas w kraju zimno .
 
Camel ijak gardło, przeszedł trochę ból?
Evi powodzenia w działalności, obyscie mieli dużo zleceń.
Filipia odpoczywajcie i bawcie się dobrze.
Ewcia co u Was dzisiaj, tatuś sie sprawdził? Mam nadzieję, że Leon juz mniej płacze w żłobku.
Ja w środę ide zrobić soboe brwi, niby w cztery dni powinno się zagoic by móc w poniedziałek spokojnie pokazać się w pracy.
Tak więc długi weekend w okularach słonecznych by ludzi nie straszyć:-D
Pewnie w środę gdzieś pojedziemy kamperkiem, tylko kierunku jeszcze nie obralismy.
 
Ormianka można, ale trzeba uważać na słońce, opalać się nie można. W weekend nie ma być upałów więc powinno być ok.
Właśnie z tą pracą ciężko, bo te 4 dni trzeba odcierpiec, prawie blagalam o termin, bo oblozenie duże, a tylko teraz mi pasuje
 
Oj..gardło generalnie w dzień boli mniej w nocy masakra, do tego doszedł suchy kaszel więc kaszel i dodatkowo zdzieram gardlo...

Zazdroszczę tego kampera...

Ją muszę na cito do fryzjera i kosmetyczki bo wyglądam jak zombi..

No właśnie..jak tam Ewi tatuś się sprawdził..
 
Fifowa a jak Ty tam przygotowujesz małemu mleko, czy obiadki, chyba ze macie jakies studio, nie ogarniam tego, zamierzam tez wyjechać, ale do tej pory , za wyjątkiem Grecji nocowałam w hotelach i tam prócz czajnika nic nie było i nie mogę sobie tego wyobrazić. I co robicie całymi dniami , skoro wychodzicie noca? Kurcze może faktycznie nie najlepszym pomysłem jest wyjazd z rocznym dzieckiem na wczasy w ciepłe kraje w lipcu.
Evi trzymamy kciuki.
Camel a tantum Verde próbowałas ?
 
reklama
Wiolonczela jak zdarzało mi się nocować z małą w hotelach to zawsze zabieram ze sobą podgrzewacz. Wstawiam tam butle z wodą na mleko i bez problemu podgrzewa też obiadek.
Co do pogody to u nas w lipcu też może być 40 stopni, więc nie ma się czego bać, dziecko w cieniu, schlodzi sie w basenie, w najgorsze słońce drzemka w pokoju.
 
Do góry